Slavia – Havířov 6:1 (kon.) | Motor ČB – Zlín 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Opava 4:3 (po s.n.)
K. Vary – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 4:3 (po pr.) | Chomutov – Kometa Brno 5:3 (kon.)
Liberec – Vítkovice 5:6 (kon.) | Sparta – Třinec 0:4 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Radan Lenc a MARTIN BELAY jako jediní proměnili své nájezdy a Mladá Boleslav se tak raduje z konečného vítězství.

Samostatné nájezdy začínají.

Domácí tým měl šance na ukončení zápasu v prodloužení, proti však byl brankář Trenčan. Utkání tedy rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

V závěru třetí třetiny se domácí diváci dožadovali trestného střílení. Rozhodčí byl jiného názoru a faulujícího hráče vyloučil. Branka už nepadla a proto bude následovat prodloužení.

60:00

55:33
    Bruslařský klub přece jenom vyrovnává. TOMÁŠ HYKA se štěstím prostřelil Trenčana a raduje se tak z vyrovnávacího gólu. Asistence: David Koudela, Jan Chaloupka

48:15
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak tento gól si jinak výborný brankář Will za rámeček nedá. PATRIK DŽEMLA dorážel na domácí obránce tak dlouho, až nějakým záhadným způsobem propasíroval puk za Willova záda. Asistence: Robin Slanina

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:02.

Ve druhé třetině se konečně začal hrát hokej a padaly také góly. Oba týmy vstřelily po dvou brankách a rezultuje z toho tedy průběžný výsledek 2:2.

40:00

31:37
    Domácí se z vedení ale dlouho neradovali, střelou o tyč vyrovnává kapitán hostí JAKUB VÍTEK. Asistence: Ondřej Vitásek.

29:08
    Bruslařům se hra v početní výhodě evidentně zalíbila, po pěkné Lencově přihrávce Belay propasíroval touš za Trenčanova záda a využil tak druhou přesilovku v řadě. Asistence: Radan Lenc, Tomáš Hyka

25:22
    Ale Boleslav odpovídá stejnou mincí! Domácí přesilovou hrou nepohrdli a po krásné akci Belaye s Lencem už pro JAKUBA FROLÍKA nebyl problém zasunout puk do poloprázdné branky. Asistence: Martin Belay, Radan Lenc

21:36
    Opavští hned v úvodu druhé třetiny využívají přesilovou hru. Z pravé strany vyslal ADAM KOSCHATZKÝ polovysokou střelu a kotouč zastavila až branková síťka za Willem. Asistence: Daniel Kysela

20:01

Miloš Štrojsa

Branky a nahrávky: 26. Frolík (Belay, Lenc), 30. Belay (Lenc, Hyka), 56. Hyka (Koudela, Chaloupka) - 22. Koschatzký (Kysela), 32. Vítek (Vitásek), 49. Džemla (Slanina)

BK Mladá Boleslav: Will (Mahdal) - Poláček, Anděl, Vrba Lukáš, Mozík, Soukup, Vrba Filip, Protivný, Martínek - Frolík, Belay, Hyka, Chaloupka, Jiránek, Sajdl, Jankovský, Rys, Matějček, Koudela, Lenc

HK Opava: Trenčan (Novák) - Faksa, Kysela, Rypar, Vitásek, Spusta, Mosler, Žídek, Jelen - Svoboda, Trčka, Vaněk, Vítek, Šimkovič, Otipka, Baďura, Verlič, Džemla, Koschatzký, Slanina, Seidler

Rozhodčí: Pavlovič - Bejček, Kopal.