Třinec – Kladno 6:1 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:4 (kon.) | Olomouc – Slavia 4:6 (kon.)
Opava – Plzeň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litvínov 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 3:5 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 3:4 (po s.n.)
HC LERAM Orli Znojmo
7:4 (3:0, 2:2, 2:2)
BK Mladá Boleslav
Sobota 23.10.2010, 12:00 • Hostan aréna • DHL Extraliga juniorů

Přejeme hezký zbytek odpoledne z Hostan arény. (14:14:18)

Znojemští junioři hostí v pondělí na svém ledě celek Vítkovic. Boleslav přivítá doma Karlovy Vary.

Rozhodčí právě ukončil dnešní zajímavý zápas, ve kterém Znojmo porazilo Mladou Boleslav 7:4. Domácí měli utkání plně ve své moci. Po první třetině, kterou vyhráli 3:0, začala vystrkovat růžky i Boleslav. Sice mocně dotahovala, na zvrat to však nestačilo.

60:00

59:50
    Zřejmě poslední vhazování před domácí bránou.

59:34
    Domácí jsou v plném počtu.

58:50
    Hosté stále dotírají na znojemskou bránu.

58:05
    Velká šance hostů. Hyka nedokázal trefit prázdnou Kacetlovu bránu!

57:49
    Vhazování po Kacetlově levici.

57:34
    A máme tu ještě jedno vyloučení. Tentokrát na straně domácích, usednout na lavičku odjíždí znojemský hráč Tomáš Hejl, 2 minuty za pád pod nohy.

56:39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté se ještě snaží zdramatizovat konec utkání. V chumlu před Kacetlovou bránou se nejrychleji zorientoval Tomáš JIRÁNEK. Asistence: Sajdl, Mozík.

56:20
    Offside domácích.

55:50
    Tvrdá střela Tichého skončila na betonech Mahdala.

54:25
    Matějčkův průnik před Kacetla si pohlídali tři bránící domácí hokejisté.

53:14
    Oba týmy si nyní vybraly svůj "oddechový čas". Hra se nám trochu zpomalila.

52:14
    Velkou šanci měl nyní domácí Pospíšil, který ze vzduchu tečoval puk jen do gólmana. Z protiútoky zahrozil boleslavský Jiránek, jeho střelu Kacetl taktéž kryje.

51:39
    Hosté hrají v plném počtu.

51:00
    Boleslav se osvobozuje.

50:45
    Znojmo je usazeno před Mahdalem, ale jejich hře chybí přesná finální přihrávka.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 4. Videlka (Trojan), 18. Piskoř (Komínek , Bartoš), 19. Bartoš (Jarůšek), 22. Jarůšek (Komínek, Pospíšil), 26. Videlka (Komínek), 41. Jarůšek (Pospíšil, Hejl), 43. Bartoš (Komínek, Jarůšek) - 34. Sajdl (Poláček), 36. Rys (Belay), 48. Lenc (Hyka), 57. Jiránek (Sajdl, Mozík)

HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl - Hejl, Pospíšil, Tichý, Latner, Opalek, Srketič, Šaur - Komínek, Bartoš, Trojan, Podešva, Zika, Mikulášek, Piskoř, Telesz, Videlka, Jarůšek, Česnek, Pelikán
    BK Mladá Boleslav: Will - Vrba Lukáš, Mozík, Vrba Filip, Soukup, Martínek, Poláček, Rys, Lenc, Jankovský, Sajdl, Jiránek, Matějíček, Koudela, Hyka, Hájek, Frolík, Belay, Anděl, Chaloupka

Rozhodčí: Skoupý - Lukš, Musil