HC Brumov-Bylnice
6:3 (3:2, 2:1, 1:0)
HOKEJ Uherský Ostroh
Sobota 30.10.2010, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Brumov slaví své první letošní vítězství! Premiéra vyšla i brumovskému golmanovi Petru Tučkovi, který odchytal velmi dobrý zápas a velkou měrou pomohl Brumovu k výhře. (19:22:27)

60:00

59:29
    Brumov hraje v plném počtu.

59:05
    Utkání se dohrává v poklidném tempu.

57:29
    Vyloučen domácí Bezouška Petr za krosček.

56:36
    Uherský Ostroh hraje v plném počtu.

55:26

54:36
    Počet hráčů se vyrovná. Za nedovolené bránění jde pykat Horsák.

53:26
    Domácí Březík David vyloučen za zdržování hry. Hosté mají opět početní výhodu.

52:48

52:17
    Domácí hrají dnes oslabení ve velkém stylu!

50:48
    Vyloučen hráč Brumova Petr Mokrejš za držení.

48:41
    Tým Brumova hraje v plném počtu. Domácí přečkali 4 těžké minuty, kdy se jen bránili.

44:41
    Vyloučen domácí hráč Vaněk Jaroslav za vysokou hůl na 2 minuty plus 2 minuty za krev! Hosté hrají přesilovku 4 minuty.

42:24
    Komická situace. Hned 3 domácí hráči spadli jako hrušky, když spadl první a vzal sebou další 2 své spoluhráče. Další zakopl hráč hostí, který vjel do rýhy.

40:46
    Brumov právě vstřelil branku!

Tomáše Nováka trefil puk do zad a od zad se puk dokotoulal do branky. Stav utkání 6:3!

40:01

Po druhé třetině domácí vedou o 2 branky. Utkání se velmi vyhrocuje, nikdo na stadionu by se nedivil, kdyby se zápas svrhl ve rvačku! Třetí třetina začne asi v 18:46.

40:00

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 3. Mokrejš Petr (Gergela Dalibor), 4. Vaněk Jaroslav (Peterka Martin), 5. Novák Tomáš (Mokrejš Petr), 29. Peterka Martin (Lukáš Marek), 40. Hlatký Zdeněk, 41. Novák Tomáš - 1. Bauer David (Kolář Marek), 19. Tóth Michal, 36. Ťok Lukáš (Němčický)

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Valigura, Mokrejš, Bahula, Gergela, Hlatký, Březík, Lukáš, Peterka, Vaněk, Bezouška, Sýs, Dalecký, Chromý, Škrobák, Novák
    HOKEJ Uherský Ostroh: Valúch, Hybler, Fornůsek, Frolek, Horsák, Klauda, Nevídal, Barák, Bauer, Jurča, Kolář, Kučera, Němčický, Rapant, Tóth, Ťok, Uherek, Vaněk, Zalubil

Rozhodčí: Gońa, Hořelka, Zapletal