Plzeň – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 2:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 13.05.2018, 11:00 • Luční, Plzeň • Juniorská liga – O umístění • 7. kolo

Třetí vzájemný zápas Plzně a Bohemians končí nerozhodně 1:1. Hosté se zkraje druhého poločasu dostali do vedení, avšak domácí v závěru vyrovnali. Přesto o bod málem přišli, ale Vieira svou akci nedotáhl do zdárného konce. (12:51:32)

90+1

90+1
    Velká šance hostů na rozhodnutí zápasu! Střídající Vieira obešel brankáře Maříka a měl před sebou prázdnou branku. Domácí Svoboda ovšem zachránil Plzni bod, když míč odkopl.

90
    Rozhodčí přidává navíc 1 minutu.

90
    Žlutou kartu dostává Petr (FC Viktoria Plzeň).

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ ARZBERGER se dostal k míči u levé tyče a se štěstím ho propasíroval do branky Bohemians. Viktoriáni v závěru vyrovnávají na 1:1!

87
    Žlutou kartu dostává Vrána (Bohemians Praha 1905), který faulem zastavil Ryšku.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Holík.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bassey, přichází Vieira.

85
    Žlutou kartu dostává Jan Pek (FC Viktoria Plzeň).

84
    Domácí zvyšují svůj tlak na Bohemians, ovšem obrana Pražanů působí neprostupně. Alespoň prozatím.

82
    Akci Plzně zastavil ofsajd. Domácím už se pomalu krátí čas, do konce zápasu zbývá i s nastavením zhruba deset minut.

80
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Selemani, přichází Buneš.

79
    Žlutou kartu dostává Selemani (Bohemians Praha 1905) za faul na Svobodu.

76
    Žlutou kartu dostává Pavlík (FC Viktoria Plzeň), který zastavil za cenu faulu protiútok klokanů.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Petr.

71
    Po centru Selemaniho z rohového kopu hlavičkoval Hůlka, avšak jeho pokus byl zablokován. Hosté jsou nyní aktivnější a v krátkém sledu kopali několik rohů.

67
    Po chybě v rozehrávce domácích střílel po zemi Kocourek, brankář Mařík míč vyrazil do tyče!

64
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vetešník, přichází Vrána.