Litoměřice – Písek 4:0 (kon.) | Chrudim – Vrchlabí 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Znojmo 8:3 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Beroun – Chomutov 2:3 (kon.)
Tábor – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Hr. Králové – Jihlava 1:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:6 (0:2, 1:1, 0:3)
HC Dukla Jihlava
Sobota 05.02.2011, 18:001. liga (ČR)

Dnešní utkání končí jasnou výhrou jihlavského kádru, který přejel Hradec vysokým rozdílem 6:1. Tři body si tedy odvážejí na Vysočinu. To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:23:16)

60:00

59:30
    Puk v hradeckém pásmu.

59:11
    Lukáš Chmelíř dostává dvě minuty za krosček a v tomtéž čase je vyloučen i Jiří Kadlec na deset minut za nesportovní chování.

58:51
    Jiří Kadlec ve výborné šanci! Jeho střela jen o kousek minula levou tyč jihlavské branky.

58:14
    Střelu Kubici zblokoval Dobrovolný.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a teď již můžu říci, že i dnešního utkání.

57:45
    Hradec oslabení přestál a je kompletní.

57:14
    Tlak Jihlavy sílí, Hradec si už zřejmě přeje konec utkání.

56:18
    Oldřich Bakus stál u pravé tyčky a jen tak tak, že nezasunul puk za záda Luňáka.

55:45
    Vyloučení na straně Hradce. Miloslav Čermák dostává dvě minuty za faul loktem.

55:10
    A další obrovská šance z dílny Jihlavských! Jiří Dobrovolný ujel sám a postavil se tváří v tvář Luňákovi. Teď hradecký gólman vytáhl brilantní zákrok!

54:15
    Dukla právě vstřelila branku!
    To už zavání debaklem. Před Filipem Luňákem se ocitl úplně sám OLDŘICH BAKUS a nedal hradeckému brankáři žádnou šanci. Asistence: Petr Sojčík.

53:30
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1309 diváků.

52:21
    A o vítězi dnešního zápasu je nejspíše rozhodnuto. Nájezdu se ujal DANIEL HODEK a překonává Luňáka střelou mezi betony! Bez asistence.

52:21
    Jiří Dobrovolný perfektně našel křižnou přihrávkou Tomáše Čachotského, ten se řítil sám na Luňáka a byl faulován Lukášem Popelou. Následuje trestné střílení!

51:07
    Jihlavě takový náskok zřejmě stačí a moc se nehrnula do útoku, Východočeši v plném počtu.

50:10
    Hradeckým se podařilo vyhodit, ale nevypadá to, že se domácím podařilo se stavem něco udělat.

49:27
    Daniel Hodek trefil pouze hůl jednoho z obránců Hradce.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 40. Čermák (Záhorovský) - 6. Čachotský (Bakus, Hodek), 15. Kucsera (Jeslínek), 38. Šidlík (Čachotský), 42. Jeslínek (Zeman), 53. Hodek, 55. Bakus (Sojčík)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Alexa) - Křetínský, Kozák, Táborský, Horák, Pánek, Chmelíř, Popela, Karlík - Hruška J., Moskal, Kadlec - Budínský, Koudelka, Volráb - Kubica, Záhorovský, Čermák - Půlpán, Šejnoha, Hruška O.
    HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Ficenc, Dobrovolný, Kaláb, Posmyk, Suchý, Jaroš, Šidlík, Zelený - Hodek, Bakus, Čachotský - Jeslínek, Zeman, Kucsera - Bezděk, Padělek, Sojčík - Krupka, Škumát, Maliník

Rozhodčí: Florian - Lučan, Svoboda