Mladá Boleslav – Znojmo 1:2 (kon.) | Sparta – Zlín 2:1 (kon.) | Slavia – Olomouc 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 1:2 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Plzeň – Opava 1:0 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 5:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 11.01.2011, 12:00 • ŠKO-ENERGO ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

Ze ŠKO-ENERGO Arény se s vámi loučím a někdy příště u hokeje na počtenou. (14:06:18)

První dvě třetiny byly vyrovnané, třetí dějství bylo zcela v režii domácích. Boleslav si vypracovala velké množství šancí, nicméně vítězný gól dali těsně před koncem hosté. O tom, jestli to bylo zasloužené vítězství, nebudeme polemizovat. Hokej se hraje na góly a v této statistice bylo lepší Znojmo. Boleslavským konec zápasu notně zkysl, šancí na reparát však bude ještě dostatek.

60:00

59:46
    Domácí se ještě dostali k ohrožení znojemské branky, Kacetl je však dnes nepřekonatelný.

59:26
    Boleslav hraje bez brankáře.

59:26
    Hostující střídačka si vybírá time-out.

58:04
    Orli právě vstřelili branku!
    Boleslav hraje, Znojmo střílí branky...Z ojedinělého útoku ve třetí třetině střílí vedoucí gól hostů LUKÁŠ KOVALSKÝ. Asistence: Michal Telesz

57:03
    Belay mohl rozhodnout! Kacetl však vymrštil svou lapačku a kotouč mířící pod víko zneškodnil.

55:22
    Belay s Hykou zakombinovali, výsledkem byla tečovaná střela mimo. Každopádně je třeba zmínit hokejové umění těchto borců...

53:16
    Znojmo se prakticky jen brání. Další závar před Kacetlovou brankou končí nevyužit.

52:47
    Po dlouhé době zahrozili taky hosté. Z nadějně vypadajícího útoku nakonec nic nebylo.

51:20
    Videlka inkasoval velmi tvrdý úder od Jiránka.Videlka nakonec odbruslil na střídačku po svých a kontroverzní situaci si ještě na dálku vysvětluje jeden z fanoušků s hostujícím trenérem.

50:22
    Nicméně boleslavský velký tlak je utlumen.

49:55
    Piskoř se z ledu sbírá jen s velkou námahou...

48:01
    Hyka převedl slalom ála Mario Lemioux, dostal se až před Kacetla, bohužel pro Boleslav však branku jen těsně minul.

45:19
    V této fázi zápasu se Znojemští brání jen s vypětím všech sil, Jiránek měl další velkou příležitost poté, co sám vybojoval kotouč u mantinelu. Kacetl je bezchybný.

44:26
    Kacetl byl konečně překonán, bohužel pro domácí gólu zabránila tyčka...

43:35
    Znojmo mělo dvojnásobné štěstí! Boleslav měla dvě velké příležitosti ke skórování, ani jedna však brankou neskončila.

42:23
    Belay se řítil do znojemské třetiny, jeho přihrávku ale Bičiště ve střelu nepřetavil...

Miloš Štrojsa

Branky a nahrávky: 7. Mozík (Vrba F) - 17. Kún V. (Zika, Srketič), 59. Kovalský (Telesz)

BK Mladá Boleslav: Will (Klimíček) - Mozík, Vrba Lukáš, Vrba Filip, Soukup, Arazím, Martínek, Poláček, Dostál - Belay, Hyka, Brandejský, Bičiště, Matějček, Jiránek, Sajdl, Babický, Koudela, Protivný, Teubner
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Kuchař) - Srketič, Stehlík, Šaur, Hejl, Opalek, Tichý, Latner - Piskoř, Telesz, Zika, Mikulášek, Bartoš, Podešva, Kún, Novák, Horváth, komínek

Rozhodčí: Smitka - Čížek, Padevět