Vítkovice – Chrudim 2:1 (kon.) | Jihlava – Vlašim 3:0 (kon.) | Znojmo – Ústí n. L. 3:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:0 (2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Pátek 21.09.2018, 18:00 • Městský stadion v Horním parku (Znojmo) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

Ze Znojma je to pro dnešek vše, děkuji za vaši přízeň, přeji příjemný zbytek pátečního večera, užijte si přicházející víkend a mějte se hezky.
    Na shledanou. (19:52:00)

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak dnes to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru. Kdyby v úvodu utkání místo břevna nebo tyče padl gól do znojemské sítě, duel by se nejspíš odvíjel jinak.

90+3

90+3
    Znojmo drží míč daleko od své brány a jde si pro důležité tři body.

90+2
    Nebezpečnou skrumáž před bránou nakonec hráči Znojma ustáli a Buček bude rozehrávat.

90+1
    Drame upadl v pokutovém území, penalta se však nepíská.

90+1
    Nastavují se ještě tři minuty.

90
    Teplého chytla křeč do nohy a za pomoci asistence musel odejít za postranní lajnou. Znojmo už nemá možnost střídat a tak hraje v oslabení.

88
    Mudra málem vystihl rozehrávku soupeře a dostal se se spoluhráči do přečíslení, k tomu nakonec nedošlo.

86
    Vysoký míč byla práce pro Bučka, který jej lehce schoval do rukavic.

83
    Lacko se srazil v pokutovém území s Leiblem, hra je přerušena.

81
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Teplý vymyslel parádní přihrávku obloučkem pro svého spoluhráče, NICOLAS HLŮŽE si míč zpracoval a poté prostřelil vyběhnutého Lindra střelou mezi nohy. Znojemský fotbalista byl v tu chvíli na trávníku necelou minutu.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Nicolas Hlůže.

79
    Miskovič pálil tvrdě k levé tyči, avšak Buček se zaskvěl vynikajícím zákrokem a balón vyrazil do zámezí.

77
    Špatná přihrávka domácího celku končí u Lindra, který rychle rozehrává.

76
    Nebezpečný centr hostů odvrací domácí tým na rohový kop.

74
    Znojemský tým opět zastavuje ofsajd.

72
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Bílek, přichází Petr Výborný.

71
    Možná mohlo být rozhodnuto. Teplý nejprve sám na levé straně pálil pouze do Lindra, který mu dobře zmenšil střelecký úhel. K dorážce se dostal Mudra, jehož tvrdou ránu na brankové čáře vyrazil výtečný hostující brankář.