Liberec – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Příbram – Jablonec 2:5 (kon.) | Plzeň – Teplice 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Slavia 0:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 08.10.2018, 14:00 • Stadion Luční, Plzeň • Juniorská liga – Čechy • 11. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (15:49:38)

Plzeň se po dnešních zápasech propadla na páté místo, naopak Teplice poskočily na druhou pozici a mají stejně bodů jako vedoucí Sparta.

Teplice utnuly šestizápasovou sérii výher Viktorie Plzeň a vítězí na stadionu v Luční 1:0 zásluhou branky Patrika Dresslera při nenápadné akci – prodlouženém autovém vhazování! Severočeši byli ve druhém poločase nebezpečnější a po zásluze se dočkali vedoucí branku. Domácí může mrzet série neproměněných šancí v první půli, v té druhé vlastně neměli pořádnou šanci.

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 12:7. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 10:9.

90+1

90+1
    Nastavuje se jedna minuta, Plzeň začíná od Sváčka.

90
    Akce Viktorie znovu neměla dlouhého trvání, avšak protiútok hostů znovu skončil ofsajdem.

90
    Ofsajd zastavil kombinaci hostů, Plzeň má jednu z posledních příležitostí zaútočit.

89
    Teplice znovu drží balon na útočné polovině, už se blíží poslední minuta zápasu.

88
    Domácí rozjeli akci po levé straně, následoval však pouze centr nad branku. VIktorii se čas rychle krátí.
    87.

87
    Závar před pokutovým územím, nakonec se Západočeši dostali k zakončení, ale ve své ojedinělé šanci ve druhé půli napálili pouze boční síť!

86
    Hosté kombinovali na útočné polovině, do šance se sice nedostali, ale znovu vybojovali cenné vteřiny.

84
    Němeček musel rychle z branky proti dlouhé přihrávce až na hranu pokutového území, ale u balonu byl dříve než domácí útočník.