KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Úterý 15.02.2011, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Střed

Třetí třetina jen potvrdila domácí náskok. Vajgar vstpoupil do play-off tou nejlepší nohou a po výhře 6:0 se ujímá veden v sérii. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:17:27)

60:00

59:29
    Slámovu masku trefil Tupý, jen to plesklo.

58:59
    Hosté vyhazují poté, co David Mazanec trefil dělovkou jen boční síťku.

58:43
    Kupec nahodil puk z nulového úhlu, což nemohlo Slámu překvapit.

58:08
    A máme tu bitku, tedy spíše řeckořímskou vložku, Bula s Miroslavem Janem se do sebe pustili, ale po faulu právě hostující osmičky, který dostal dvě minuty za sekání.

57:55
    Hofmeister trefil v brejku jen boční síťku.

57:31
    Jáchym našel před Slámou Sýbka, jeho bekend mířil nad branku.

56:53

56:32
    Hosté měli šanci v brejku tři na jednoho, ale Martin Sobotka nevystřelil.

55:35
    Žďárský icing.

55:19
    Omlouvám se, hosté brankáře nestřídali, Sláma si jen odskočil na střídačku.

54:53
    Hosté střídají brankáře, Slámu vystřídal Babkovič a hned si zahrají přesilovku, Jakub Matušík dvě minuty za držení.

54:23
    Vajgar právě vstřelil branku!
    ROBERT PROCHÁZKA si od modré sjel kousek směrem k brance hostů a nechytatelnou dělovkou nedal Slámovi šanci. Asistence David Kupec a Marek Dvořák.

54:05
    Robert Procházka do tyče!

53:35
    Vajgar si zahraje přesilovou hru, Martin Sobotka dvě minuty vysoká hůl.

53:08
    Malec nepropasíroval puk skrz Kubešův beton do branky.

52:06
    Ondřej Ježek vlétl do Tomáše Kubeše jak býk v Pamploně, hradecký gólman však bude v pořádku a celá situace se obejde bez vyloučení.

50:49
    Roman Sobotka se dral před Kubeše, obrana Vajgaru zapracovala na výbornou. Na druhé straně mohl skórovat Skokan, ale těsná obrana Plamenů mu to znemožnila.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 19. Milotinský (Mazanec D.), 28. Milotinský (Skokan, Mazanec D.), 33. Mikš (Matušík, Zíb), 46. Bula (Kupec, Dvořák Ma.), 49. Stejskal (Tupý, Skokan), 55. Procházka (Kupec, Dvořák Ma.)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Štěrba - Mikš, Chmel, Zíb, Mařík, Tupý, Heršálek, Dvořák Mi., Stejskal, Dvořák Ma., Matušík, Bula, Skokan, Mazanec D., Mazanec J., Milotinský, Procházka, Kupec, Hofmeister, Sýbek, Jáchym.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma, Babkovič - Šír, Doležal, Pleva, Střecha, Sobotka R., Kolda, Sobotka M., Plachý, Vránek, Dítě, Kunstmüller, Bukáček, Ježek, Malec, Dobiáš, Slavík, Hron, Štěpánek, Jan.

Rozhodčí: Pražák - Hák, Zíka