Nymburk – Jindř. Hradec 5:7 (kon.) | Milevsko – Lev Benešov 3:6 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Klatovy – Most 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 3:1 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 4:1 (kon.)
po s.n.
HC Slavia Praha
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 23.02.2011, 18:15Generali play off Tipsport extraligy

Děkujeme vám za sledování online přenosu a již zítra se těšíme nashledanou. (21:19:03)

Slavia prohrávala dvakrát obě branky, ale nakonec i díky trefě juniora Krejčíka dokázala srovnat na 3:3. Nakonec domácí urvali vítězství v nájezdech, v nichž Kopřiva nepustil za svá záda jediný puk.

70:00
    Vítězný nájezd si připisuje TOMÁŠ SVOBODA!

Lukáš Krenželok si Mensatora doslova položil na led a poté napálil puk pod víko - 2:0.

David Nosek se na Kopřivu rozjel hodně rychle, ale stahovačka do forhendu mu nevyšla.

Micka chtěl propálit stojícího Mensatora, ale trefil ho do betonu - 1:0.

Kopřiva fantasticky vykryl Kumstátův blafák do bekhendu - 1:0.

A Tomáš Svoboda přesnou střelou do růžku nedal Mensatorovi šanci - 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojedou domácí.

Z počátku prodloužení měla více šancí Slavia, ale byly to hosté, kteří mohli rozhodnout při 47 sekund trvající přesilovce 4 na 3. Nakonec se ale po krátké úpravě ledu pojedou nájezdy.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:58
    Dvě sekundy před koncem prodloužení je vyloučen Čutta za hákování. Vhazuje se před Mensatorem.

69:44
    Jelínek tentokrát buly prohrál, ale i tak dostal kotouč do středního pásma.

69:38
    Kopřiva nadvakrát chytil dobrou Skuhravého střelu.

69:20
    Jelínek vyhrál buly a Vašíček vyhodil.

69:13
    Velkou šanci hostů zmařil faulem kapitán Kadlec. Slavia bude hrát 47 vteřin ve třech. Hosté si na přesilovku berou oddechový čas.

68:34
    Pospíšil jel sám na Mensatora, ale bekhendovým blafákem minul!

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 20. Vašíček (Svoboda, Kadlec), 42. Jelínek (Svoboda, Vondrka), 51. Krejčík (Micka, Roth), 70. Svoboda - 6. Klíma (Sloboda), 18. Kumstát (Skuhravý, Pech), 34. Kumstát (Košťál)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Špelda, Krejčík, Kuboš, Roth, Vašíček, Kolařík, Žižka -Krenželok, Sklenář, Vondrka - Tomica, Třetina, Svoboda - Jelínek, Doležal, Micka - Poletín, Jaškin, Pospíšil
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Rohan M., Nosek, Dobroň, Čutta, Trefný, Sloboda, Gřegořek, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Sailer, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Klíma, Rohan T., Zucker

Rozhodčí: Šindler, Šír - Gebauer, Lederer