Kometa Brno – Olomouc 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 4:2 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Plzeň – Pardubice 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 3:6 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 2:5 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté okamžitě odskakují zpět na rozdíl tří branek. Přesilovku využívá LUKÁŠ VRÁNA. Asistence: Kubáč.

48:23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Druhá, ještě větší minela brankáře Feča a není divu, že se nyní mezi tři tyče staví jeho kolega Rauscher. KAREL BIČIŠTĚ vyhazoval z vlastního pásma, Fečo nedával pozor a studoval strukturu boleslavského ledu. Z jeho letargie ho probudila až radost domácích hokejistů.

47:17
    Lukáš Chalupa (MBL) si jde sednout na trestnou lavici (2 minuty) - podražení.

45:33
    Nedovolenéo bránění znamená 2 minuty pro Filipa Winklera (KVA).

40:01

40:00

36:38
    Christian Vilhelm (KVA) držel soupeři hůl a odsedí si tak dvouminutový trest.

35:56
    DAVID TROŠKA bleskově využívá početní výhodu. Asistence: Ondřej Kubáč.

34:43
    Vyloučen Libor Bartoš (MBL).

34:02
    A Vary se prosazují ve vlastním oslabení. Filip Winkler ujel po pravé straně a vystřelil. Sejpal vyrazil puk pravým betonem přímo do jízdy LUKÁŠI VRÁNOVI, který zvyšuje na 1:3. Sejpalovi nepomohl ani dračí skok do odkryté části brány. Asistence: Winkler.

32:06
    Jakub Svoboda (KVA) si nějakou tu chvilku posedí v izolaci za úder do oblasti hlavy a krku (2 minuty + 10 minut osobní trest).

31:25
    Jan Priškin (KVA) inkasuje dvouminutový trest a na okamžik tak vyrovnává počet hráčů na ledě.

29:50
    Zdeněk Borovec (MBL) si na 2 minuty odpočine od hokeje - napadení.

26:54
    Netrvalo dlouho, a přesilovku proměňuje LUKÁŠ VRÁNA. Asistence: Priškin.

26:22
    Valentík (MBL) stráví 2 minuty na trestné lavici.

23:26
    Tak tohle si David Fečo za klobouk rozhodně nedá. JAKUB TEUBNER neměl komu nahrát a tak svůj pobyt v útočném pásmu zakončil střelou "nazdařbůh", která měla spíše parametry nahození, nežli střely. I tak skončila za zády zkoprnělého Feča, kterému asi bude dlouho trvat, než pochopí, co se vlastně stalo.

20:01

Výkon ani jednoho z mužstev zatím oko diváka nenadchl - snad to bude v dalších dvou třetinách lepší. Karlovy Vary byly doposud důraznější a tak zaslouženě vedou.

David Bohata

Branky a nahrávky: 24. Teubner, 49. Bišičtě - 15. Jirušek (Bečka), 27. Vrána (Priškin), 35. Vrána (Winkler), 36. Troška (Kubáč), 49. Vrána (Kubáč)

BK Mladá Boleslav: Sejpal - Budín, Zet, Chalupa, Valentík, Kurka, Teuner, Bartoš - Šír, Teubner, Marek, Podsedníček, Rovný, Hloušek, Ficek, Borovec, Bičiště, Štěpánek, Šimek
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo - Priškin, Vilhelm, Čoudek, Novák, Sturma, Troška - Svoboda, Winkler, Bečka, Čápek, Gorčík, Csamango, Jirušek, Ziegler, Vrána, Kubáč

Rozhodčí: Nečas - Žemlička, Žídek