Č. Lípa – Strakonice 2:3 (kon.) | Chotěboř – Kadaň 5:4 (po pr.) | Uničov – Šternberk 2:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:3 (1:0, 2:3, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 09.03.2011, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Generali play off Tipsport extraligy

To je ze stadionu Ivana Hlinky pro dnešek vše. Zítra play off pokračuje dalším zápasem, který začíná opět v 17:30 (20:26:39)

Litvínovští v závěrečné třetině přidali dvě branky. Rozhodující gól dal Karel Kubát, kolem gólu byl velký zmatek. Nakonec celá situace kolem gólu trvala 10 minut. Do prázdné branky pak dokonal skóre Lukeš.

Stav série :1:2

60:00

59:51
    Volke si ještě připsuje zákrok. Střílel Peterek.

59:41
    Litvínov právě vstřelil branku!
    FRANTIŠEK LUKEŠ své sólo dotáhl až do zakončení do prázdné branky! Asistence: Michal Trávníček.

59:36
    Růžička fauloval Lukeše, který ještě může hrát.

59:30
    Oceláři v útočném pásmu.

59:24
    Puk v hledišti, buly ve střední třetině.

57:55
    Volke si vyjel za branku pro puk a Peterek ho srazil na zem. SKuhrovec si hned přijel vyřizovat účty.