Hlučín – Třinec 1:3 (kon.) | Kladno – Zlín 2:0 (kon.) | Znojmo – Sparta B 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Jihlava 0:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:1 (2:1)
AC Sparta Praha B
Neděle 06.03.2011, 14:30 • Městský stadion Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je ze Znojmo pro tuto chvíli vše, já se bude těšit opět za čtrnáct dní, kdy do Znojma zavítá Jihlava. Přeji pěkný zbytek nedělního dne v této zimě nejlépe u horkého čaje. (16:34:55)

Moment utkání:

Těžko vybírat, ale nakonec to je druhá branka Znojma, kterou vstřelil Mička, a která byla vítězná.

Hvězda utkání podle onlajny.cz

Radim Nepožitek (Znojmo) sice branku nevstřelil, ale první branku vypracoval pro Vašíčka a byl hodně nebezpečný pro obranu Sparty, měl několik šancí, přáno mu však nebylo.

Spartu B přeskočil v tabulce Třinec, takže Sparťané jsou momentálně šestí. Znojmo se mohlo třemi body odpoutat od patnáctého Kladna, jenže to překvapivě vyhrálo nad Zlínem. Pro Znojmo je však útěchou to, že se dotáhlo na Čáslav a díky skóre ho vystřídalo na třináctém místě.

Domácí nakonec utkání dovedli do vítězného konce. V úvode druhé půle sice ještě hráli poměrně dobře, ve zbývající části však ztratili nad zápasem kontrolu a Sparta hrozila. Utkání se tak rozhodlo v první půli, kdy padly všechny tři branky.

90+
    Centr z levé strany musel spektakulárně boxovat mimo nebezpečí Šustr.

90+
    ...centr odhlavičkoval Kováč.

90+
    Zřejmě závěrečná standardka Sparty...

90+
    Centr do vápna a hlavička Putze, kterou likviduje nadvakrát Šustr.

90
    Domácí se zdržují u sparťanského rohového praporku, což hostům samozřejmě vyhovovat nemůže.

90
    Kazár se s míčem nepáral a bez váhání napálil míč dopředu.

89
    Znojmo drží míč na polovině Sparty, ale jen na chvíli.

88
    Znojmo vyklidilo pozice a vystavilo vozbu okolo svého velkého vápna. Záloha už prakticky neexistuje.

88
    Šustrovi se výkop vůbec nepovedl, je na něm znát určitá nervozita.

87
    ...útočný faul Sparty.

87
    Skalák se prokousal do vápna a vybojoval pro Spartu alespoň rohový kop...

86
    Prokřehlí diváci už by nejraději slyšeli závěrečný hvizd rozhodčího. Ten však přijde až za pár minut.