Tango Brno – Bohemians Futsal 5:4 (kon.) | Balticflora Teplice – Pardubice 5:2 (kon.)
FC Tango Brno
5:4 (2:3)
Bohemians 1905 Futsal
Pátek 04.03.2011, 19:30 • hala Vodova • 1. Futsal liga

Máme tu konec prvního zápasu čtvrtfinále mezi Tangem a Bohemians. Že bude tato série jednou z nejvyrovnanější potvrdil i úvodní duel, který nabídl vše co by měl takový zápas mít. Z mrtvých vstání Tanga, které se za stavu 0:3 zdálo být na ručník, ale skvělým publikem hnaní svěřenci trenéra Bérkyho otočili na 4:3, aby v následném oslabení inkasovali i oni čtvrtou branku. Výhru a vedení 1:0 v sérii hrané na 3 vítězná utkání trefil dvě a půl minuty před koncem nechytatelnou střelou Chadzidis. Brňané tak za týden pocestují do Prahy příští týden s vědomím, že úhajili domácí prostředí a mohou jen získat. Takže 11.3. v Praze, v Brně fanoušci uvidí své miláčky za 14 dní při třetím utkání série 18.3. Do té doby z Brna nashledanou (21:39:35)

39
    2 minuty do konce, hosté opět v 5 v poli

38
    Pavel Outrata opět sám před brankářem nedává !

38
    Bohemians to zkouší s 5ti hráči v poli !

38
    Time out hosté

38
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Skvěle rozehraný roh a ještě lepší střela pod horní tyčku od Dima Chadzidise posílá Brno 2,5 minuty před koncem do vedení

38
    Belej hlavičkoval zády k bráně, Bellada reflexivně vytahuje na roh

37
    Hezká kombinace na jejímž konci byl Josef Havel, ale měl to na dlouhou nohu, proto výsledkem jeho snažení je "pouze" roh

37
    4 minuty do konce a stav faulů je 4:4.

36
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Byla jen otázka času, kdy se Bohemians povede překonat unavenou brněnskou trojku. Martin Dlouhý dostal výbornou přihrávku i dostatek času pro zakončení a toho tento zkušený reprezentant náležitě využil

36
    Brněnští 3 mušketýři společně s brankářem Zrzavým zatím odolávají....do nástupu 4 hráče Brna chybí 1 minuta

36
    stav faulů - 4:3

Martin Fabián

Branky: 17. Veljkovic (Chadzidis), 17. Belej, 23. Chadzidis (Belej), 34. Veljkovic, 38. Chadzidis - 2. Player (Kopecký), 8. Bellada V. (Šnídl), 16. Vodecký, 36. Dlouhý

Karty:   9. Chadzidis (TAN), 12. Mareš (TAN) - 27. Stejskal (BOH)   35. Pagáč (TAN)

FC Tango Brno: Zrzavý, Kubíček - Belej, Pagáč, Havel Jan, Havel Josef, Chadzidis, Mareš, Outrata, Vacula, Veselovský, Veljkovic
    Bohemians 1905 Futsal: Bellada J. - Player, Junek, Kopecký, Bellada V., Šnídl, Stejskal, Vodecký, Dlouhý, Frohna, Málek