HC Oceláři Třinec
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC Slavia Praha
Úterý 22.03.2011, 18:10 • Werk aréna • Generali play off Tipsport extraligy

Z mé strany to je tedy vše. U dalších zápasů z Werk arény se s Vámi těším na počtenou. (21:23:26)

Série se tedy do Prahy stěhuje za nerozhodného stavu 1:1.

70:00
    Slavia právě vstřelila branku!
    Nájezdy tedy vyhráli hosté zásluhou TOMÁŠE POSPÍŠILA!

David Květoň musel proměnit, jeho střela však mířila nad branku!

Druhým nájezdníkem za Slavii byl Tomáš Pospíšil. Zvolil střelu mezi betony a poslal Slavii do vedení! 0:1

Jako druhý za Oceláře jel Martin Růžička, který nedokázal prostřelit Kopřivovy betony.

Za hosty jel Michal Vondrka, který vůbec netrefil branku.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první se na Kopřivu rozjel Vojtěch Polák. Útočník Ocelářů zkusil bekhendový blafák, na Kopřivu však nevyzrál.

Prodloužení tedy skončilo bez branek. Po krátké úpravě ledu budou následovat nájezdy.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:50
    Před Kopřivou stál zcela osamocen Bonk. Zkusil střelu mezi betony, hostující brankář včas zasáhl.

69:41
    Z kruhu pálil Růžička, Kopřiva se s jeho pokusem poradil.

69:30
    Vyloučen byl Tomáš Svoboda, který se provinil podražením. V případných nájezdech tedy bude svému celku chybět.

69:30
    Bonk našel rozjetého Hrabala. Tomu ve skórování zabránili hostů faulem.

69:02
    Poslední minuta prodloužení, kotouč míří na stranu hostů.

68:38
    Přečíslení Slavie zastavuje parádní rybičkou Josef Hrabal!

68:11
    Polanský vyvez puk před Kopřivu, nedokázal však přihrát.

67:40
    Kotouč se dostal do středního pásma, hosté jej rychle vrátili před Hamerlíka.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 21. Kohn (Hrabal, Růžička), 60. Hrabal (Růžička, Bonk) - 1. Pospíšil (Vondrka, Třetina), 49. Doležal (Jelínek), 70. Pospíšil

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Krajíček,Hrabal - Růžička, Bonk, Varaďa - Květoň, Polanský, Polák - Adamský, Peterek, Kohn - Hrňa, McGregor, Orsava.
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) - Žižka, Kadlec, Kuboš, Roth, Vašíček, Krejčík, Kolařík - Tomica, Svoboda, Vondrka, Jelínek, Jaškin, Pospíšil, Krenželok, Poletín, Micka, Doležal, Endál, Třetina, Sklenář

Rozhodčí: Šindler, Fraňo - Pešek, Jelínek