Pátek 25.03.2011, 18:10 • O2 arena • Generali play off Tipsport extraligy

Konec zápasu. (21:04:19)

61:49
    Slavia právě vstřelila branku!

Po tlaku Slavie se za brankou dostal k puku Pospíšil, vykroužil s ním až před Hamerlíka a předložil kotouč na zcela volného VLADIMÍRA ROTHA, jenž doklepl touš do prázdné brány a stal se hvězdou utkání! Asistence: Tomáš Pospíšil, Jakub Krejčík.

60:55
    Kolařík netradičně napadal až na hrotu slávistického útoku. A vyplatilo se u to, vybojoval totiž pro sešívané puk.

60:01

Poslední vteřiny se už dohrály v klidu. Nyní následuje 18 minut přestávky, poté desetiminutové prodloužení.

60:00

58:39
    Krejčíkovo nahození Hamrlík chytil, ale protože byl včas napadán, nemohl rozehrát. Vhazovat se bude po jeho pravici.

57:50
    Semanova střela přes obránce zamířila jen do připraveného betonu Kopřivy. Kdyby však kotouč šel o decimetr výš, byla by to branka, protože Kopřiva byl ve svém postoji zcela zkoprnělý a střelu vůbec neviděl.

57:02
    Hosté se ale rychle dostali až před Kopřivu, tentokrát to bude buly před slávistickou bránou.

56:53
    Po nepřesné rozehrávce Ocelářů následuje icing. Vhazovat se bude po pravici Hamerlíka.

56:11
    Mladý Poletín prostrčil puk do útočného pásma a odjíždí střídat.

54:46

Svoboda obral hosty o puk a přistrčil ho na Krenželoka. Ten pak poslal kotouč na zcela volného MARKA TOMICU, jenž prostřelil Hamerlíka a vyrovnal na 3:3! Asistence: Lukáš Krenželok, Tomáš Svoboda.

53:45
    Hra se vyrovnala, obě pětky se zkouší prodrat do útočného pásma, moc se jim to ale nedaří.

52:49
    Po buly střílel Krenželok, Hamerlík byl ale pozorný.

52:34
    Další závar před Kopřivovou bránou, domácí se ale nakonec ubránili.

52:59
    Třinec právě vstřelil branku!

MARTIN RŮŽIČKA si najel po pravé straně a přesnou střelou na vzdálenější tyč posílá Třinec do vedení! Asistence: Václav Varaďa, Josef Hrabal.

51:30
    Snažení hokejistů v červenobílých dresech zastavil ofsajd.

50:35
    Polákovu střelu chytil Kopřiva do náruče.

49:50
    Zíbova bomba od modré letěla vysoko nad.

48:35
    Slávisté se zatím dobře brání, nyní vyhodil Krejčík.

Václav Baumann

Branky a nahrávky: 8. Roth (Kadlec, Krenželok), 39. Vašíček, 55. Tomica (Krenželok, Svoboda), 62. Roth (Pospíšil, Krejčík) - 33. Květoň (Hrabal, Polanský), 36. Růžička (Hrabal), 53. Růžička (Varaďa, Hrabal)

HC Slavia Praha: M. Kopřiva - Kadlec, Žižka, Roth, Krejčík, Kolařík, Vašíček, Kuboš - Micka, P. Jelínek, J. Doležal - Pospíšil, Třetina, Vondrka - Krenželok, T. Svoboda, Tomica - Jaškin, Sklenář, Poletín.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Hrabal, Richter, Krajíček, Zíb, Lojek, Hudec, Seman - M. Růžička, Bonk, Varaďa - D. Květoň, Polanský, Polák - Kohn, Peterek, Adamský - Hrňa, McGregor, Orsava.