Chrudim – Slavia 6:0 (kon.) | Tango Brno – Bohemians Futsal 11:4 (kon.)
FK Chrudim
6:0 (2:0, 4:0)
SK Slavia Praha
Pátek 18.03.2011, 20:001. Futsal liga

A je to tady. Slavie bojovala ve všech vzájemných duelech statečně včetně toho dnešního ale odnáší si hrozivé skóre 0:18, které moc lichotivě nevypadá. Od všech přítomných si ale hráči z Prahy zasloužili potlesk protože podali velmi solidní a především fair-play výkon, což bohužel není v dnešní době vždy samozřejmostí. Z chrudimské sportovní haly se s Vámi loučím, přeji Vám tímto úspěšný nadcházející víkend a pokud budete skórovat všude, kde potřebujete, v takovém počtu, jako hráči Chrudimi, tak na sebe můžete být náleitě pyšní. U příštího futsalové zápasu z letošního play-off tady v Chrudimi nashledanou. (21:37:55)

39:50
    A asi se nedočká zpásy. Naopak Era-Pack slaví postup a ochozy jsou na nohou a tleskají svému celku.

39:22
    Slavie to statečně zkouší ale asi zakončí sérii 120 minutovým prodlením bez vstřelené branky.

38:59
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A další branka v síti Slavie. Na své konto si ji připisuje DENTINHO.

38:50
    Hosté pokračují po time-outu v power play.

38:44
    Naopak přichází tvrdý trest v podání 5. branky v síti Slavie a i 5. branky na kontě MAXE v tomto play-off.

37:44
    No, tak i přes rozháranou rozehrávku hostů z toho byla obrovská šance Slavie ale ani po 118 minutách bez gólu z pohledu Slavie tato hrůzná statistika nekončí.

37:00
    Hosté zkouší power-play!

36:33
    Po přihrávce vytažené jako z učebnice futsalu se hosté dostali do první vážnější šance ve druhé půli. Meller ale vyrazil. A málem bych zapomněl, autorem této bravurní přihrávky byl Oliva.

34:59
    Rešetár zasáhl do hry z lavičky, za což byl po mohutných protestech Slávistů ohodnocen žlutou kartou.

33:30
    Už vím, proč Cacau povolal z Kairatu novou krev jménem Sidney. Tento hráč má doslova dynamit v nohou, což nyní opět prokázal a dostal se do slibného zakončení. Jeho rychlení je skutečně obdivuhodné a dalo by se srovnávat s výkonem některých profesionálních sprinterů.

33:24
    Sidney prošel přes dva Slávisty a byl zcela evidentně faulován při náběhu před branku, rozhodčí ale faul přehlédli.

32:30
    Tak za fair-play by si dnes celek z Prahy alespoň tu jednu branku v síti Chrudimi zasloužil. Po odraženém balonu ukázal rozhodčí na rozehrávku od branky ale Sešívaní poopravili výrok sudího a je z toho roh pro Chrudim.

32:01
    Oproti první půli je Slavie značně méně aktivnější a vyplývá z toho i počet šancí, který se ocitá na bodu mrazu aneb na nule.

30:38
    Velmi sportovní gesto v duchu fair-play, kterému zatleskala celá hala předvedl Knobloch, když křiknul na svého spoluhráče ať zahraje balon do autu i přesto, že Slavia byla ve slibné situaci. Roman Mareš ale pokulhával u branku Sešívaných a proto se slávistický gentleman k takovémuto gestu odhodlal.

29:52
    Po pár akcích nahoru-dolů se v zakončení představil Michal Mareš a Knobloch měl velké problémy.

28:11
    Po pár hluchých vteřinách, ve kterých si domácí hráči vyměňují jednu přihrávku za druhou a hráčům Slavie nezbývá nic jiného, než běhat jako cvičení králíci, se odhodlal ke střele chrudimský kapitán Vladyka. Knobloch ale vyráží.

Dany

Branky: 15. Mareš M., 17. Vladyka Petr (Sidnei), 21. Max (Dentinho), 24. Douglas, 38. Max, 38. Dentinho

Karty:   34. Rešetár (CHR)

FK Chrudim: Meller (Žďánský) - Kroulík, Mareš R., Max, Dentinho, Vladyka, Mikan, Sidney, Douglas, Rešetár, Mareš. M.
    SK Slavia Praha: Knobloch (Kučera) - Beránek, Holeček, Oliva, Kokeš, Hrdina, Zapletal, Matějka, Kosina

Rozhodčí: Nagy - Lasch, Krupa