Varnsdorf – Most 1:2 (kon.) | Znojmo – Třinec 2:0 (kon.) | Kladno – Karviná 0:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:0 (0:0)
FK Třinec
Neděle 03.04.2011, 16:00 • Městský stadion, Husovy sady - Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Třinec promrhal velkou šanci dostat se na druhé místo tabulky a končí i jeho devítizápasová neporazitelnost. Jediný, kdo si dnes zaslouží z Třince pochvalu jsou jeho fanoušci. Znojmo se vyhouplo na 14. pozici, protože Kladno prohrálo s Karvinou, což je pro Jihomoravany určitě příjemný fakt. (17:55:20)

Hvězda utkání podle onlajny.cz:

Ve týmu Znojma bychom mohli vybrat několik hráčů, od výborně hrající obranu až po osamoceného Krhuta na hrotu útoku. Mužem zápasu je však dle mého Tomáš Lukáš, který na pravé straně zálohy neúnavně pracoval a bonusem navrch byl pak druhý gól právě z jeho kopačky.

Okamžik utkání:

Určitě penalta, která přišla v 50. minutě. Nepožitek ji proměnil a to dostalo Znojmo hodně nahoru.

Nebojím se konstatovat, že ve Znojmě se zrodil překvapivý výsledek, už jen kvůli slepené sestavě domácích. Třinec ve druhé půli nepředvedl zhola nic a Znojmo si tři body jednoznačně zaslouží. O branky se postaral z penalty Nepožitek a druhý gól přidal Lukáš.

90+
    Zavěrečná standardka Třince sice vykouzlila pěkný oblouček, který ale skončil jen v rukavicích brankáře Šustra.

90
    A ještě jedno taktické střídání z dílny Bohumila Smrčka. Hřiště opouští Radim Nepožitek, kterého nahradí Lukáš Podzemský.

89
    Největší šance Třince ve druhé půli. Mrázek dostal ideální přihrávku na levé straně za obranu. Mířil na vzdálenější tyč, kterou však střelou po zemi těsně minul.

88
    Standardka Třince ubráněna, hosté dnes ve vzduchu nemají šanci.

87
    Druhé střídání Znojemských. Na hřiště nastoupí ke své druholigové premiéře Josef Šplíchal a nahradí Dominika Krhuta.

87
    Znojmo si teď na chvíli zahrálo ve středu hřiště na Barcelonu a sérii přihrávek na jeden dotek vykombinovali Třinec. Lukáš byl však následně zastaven obranným duem Třince.

86
    V ofsajdu se teď ocitl Malíř, který jen zoufale rozhodil rukama.

85
    Tak Třinec přece jen ještě bude dobývat znojemskou tvrz, nic jiného mu také nezbývá.

84
    Standardku Třince odvrátil Švarc, pak však přišel centr, po kterém snad poprvé v utkání zaváhal Coufal a podběhl míč. Jeho spoluhráči ho však zastoupili.

83
    Už to trochu vypadá, že utkání se dohrává. Tlak Třinec nikde.

83
    Rohový kop Znojma, který končí skákavou střelou Nepožitka do rukavic brankáře Lipčáka.

82
    Pavel Malíř vidí žlutou kartu, v této statistice zatím Třinec vyhrává, ale rád by vládl určitě jiné.

81
    První střídání na straně Znojma. Do hry nastoupí Jiří Zifčák, který nahradí Domagoje Krajičiče, jenž toho dnes odběhal opravdu hodně.

81
    Dnešní návštěva rozhodně mohla být lepší. Pěkné počasí, kvalitní soupeř, kdy už jindy jít na fotbal.