Sparta B – Čáslav 4:1 (kon.) | Třinec – Kladno 2:0 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:0 (kon.)
Most – Dukla Praha 1:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
1:1 (0:1)
FK Dukla Praha
Sobota 09.04.2011, 16:00 • stadion Josefa Masopusta, Most. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je tu konec, který znamená remízu 1:1. Ve druhém poločase byl Baník lepším týmem a zaslouženě vyrovnal. Myslím, že i Dukla bude po průběhu zápasu s bodem spokojená. Z Mostu přeji pěkný zbytek víkendu. Fotbalu zdar!

90
    Za řeči na rozhodčího vidí žlutou kartu hostující Nečas.

90
    Nastavují se dvě minuty.

88
    Na hřišti leží hostující Gedeon a sám asi nevstane. Už je naložen na nosítkách a nevypadá to, že bude moct pokračovat.

88
    Dukla vyrazila do rychlého protiútoku, ale k zakončení se po špatné přihrávce nedostala.

85
    Mosteckým remíza nestačí a dál se tlačí před branku Pražanů.

83
    A šance na druhé straně, Bergerovu střelu zlikvidoval mostecký brankář Pokorný!

82
    Další střelecký pokus domácích si připisuje Rosendo, který se uvolnil na střed hřiště. Jeho ránu lapil gólman Dukly.

80
    Naposledy střídá i hostující trenér Kozel: dohrál Svatonský, nastupuje Nečas.

78
    Most je při chuti, po Knakalově centru hlavičkoval nad branku Danoski. Brankář Rada zůstal stát na půli cesty...

77
    Domácí naposledy střídají: místo Bohaty přichází Lafrance.

76
    Danoski vstřelil svůj šestý gól v sezoně a upevnil si pozici nejlepšího střelce Baníku.

74
    Most právě vstřelil branku!
    Mostečtí byli za svou aktivitu odměněni. Badalyan ustál souboj hned s několika protihráči a jeho prudký centr usměrnil do branky ZORAN DANOSKI. 1:1!

72
    Dohráno má hostující Malý, nahradil ho Šiml.

72
    Domácí se k zakončení nedostali.

70
    Knakal natáhl své dlouhé nohy a vybojoval pro Most rohový kop...

68
    Zajímavý fotbal pokračuje nadále. Domácí předvedli přímočarou akci, na jejím konci centroval Rosendo, brankář Rada míč stáhl ze vzduchu. Vzápětí pálil nepřesně agilní Makedonec Danoski.