Sparta B – Čáslav 4:1 (kon.) | Třinec – Kladno 2:0 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:0 (kon.)
Most – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Žižkov – Sokolov 1:0 (kon.) | Hlučín – Znojmo 0:0 (kon.)
Karviná – Táborsko 2:0 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:1 (kon.)
MFK Karviná
2:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
Neděle 10.04.2011, 16:30 • Městský stadion • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Skončilo nám druholigové utkání, v němž domácí MFK OKD Karviná zvítězil nad Spartakem Sezimovo Ústí 2:0, když první branku vsítil před závěrem prvního poločasu Ciku, druhou branku přidal Motyčka v závěru druhého poločasu. Hosté kousali pouze v úvodních minutách, následně převzala Karviná aktivitu na své kopačky a zaslouženě si připsala do tabulky 3 body a bodově dotáhla dnešního soupeře. Pěkný zbytek neděle z Městského stadionu v Karviné.

90
    Poslední střídání na straně domácího týmu, hřiště opouští autor první branky Elvist Ciku, na poslední minuty jej nahradí Látal

87
    Karviná právě vstřelila branku!
    Martin MOTYČKA se prosadil střelou z místa ze šestnáctky, když mu míč nádherně nacentroval Ficek.

86
    Další útočná akce Karviné zbržděna zdviženým praporkem, poněvadž Ficek se zapoměl v ofsajdu.

84
    Hostující trenér Zákostelský podruhé střídá, místo Horky přichází na posledních zhruba deset minut Martínek.

81
    Vysokou nohou sestřelil Dobal Cika do hlavy.

79
    Karel Kula střídá podruhé, Gajdoše nahrazuje čerstvý Motyčka.

79
    Pavlíkův útočný faul na Ciferského.

75
    Hoffmannův faul na Macha, hosté rozehrávají přímý volný kop Dobalův křižný centr prosvištěl celou šestnáctkou a mířil pár metrů vedle Kafkovy tyče.

74
    Obětavý skluz Hoffmanna do střely Horky zabránil pohromě v karvinské obraně.

72
    Dnešnímu utkání přihlíží 1676 diváků.

71
    Domácí trenér Karel Kula připravil první střídání, zraněného a unaveného Milosavljeva, jenž byl během zápasu agilní, vystřídal čerstvý Anotnín Presl.

Žlutá karta za protesty pro hostujícího obránce Nováka.

68
    Narážečka Cika s Fickem si vysloužila potlesk domácího publika, nic víc ale z této útočné akce Karviná nevytěžila.

66
    Hoffmannův faul na Macha uprostřed hřiště. Rozehrávat bude Dobal.

64
    Jasanského pokus o centr zblokoval Hoffmann na roh. Hosté se tak po delší době měli možnost prosadit v šestnáctce domácích, leč bezúspěšně.