Bohemians B – Třeboň 1:0 (kon.) | Zličín – Benešov 1:3 (kon.) | Blansko – Konice 2:2 (kon.)
Tábor – Votice 0:1 (kon.) | Doubravka – Sezim. Ústí 1:1 (kon.)
FK Blansko
2:2 (2:1)
Sokol Konice
Sobota 23.04.2011, 16:00 • Fotbalový stadion Blansko, na Údolní • Divize skupina D

Utkání končí remízou 2:2, hosté byli ve druhém poločase lepším mužstvem a odvážejí si z Blanska cenný bod. Za 14 dní se z Údolní těšíme naviděnou. (17:48:00)

88
    Po dlouhém nákopu Bubeníčka a hlavičce Bezděka se k míči dostal Farník, který v tísni zakončil do Kmecika.

87
    Hosté střídají, Schöna nahrazuje Bílý.

85
    Domácí střídají, Janíčka nahrazuje Bezděk.

80
    Do vápna vnikl domácí Karásek, jeho prudký centr trefil Oulehlu, o kterého se míč odrazil do autu.

79
    Přetažený rohový kop Vorala brankář Sehnal podběhl, hosté zakončili vedle.

77
    Domácí vystřídali, Nečase nahradil Oulehla.

74
    Hosté střídají, Kryla nahrazuje Směták.

73
    Trestný kop zahrával Karásek, kterému se však střela vůbec nepovedla.

71
    Domácí se vůbec nemohou dostat do hry, Konice je ve druhém poločase mnohem aktivnější.

67
    Hostující Schön byl faulován u vápna, trestný kop Vorala domácí zblokovali.

65
    Konice právě vstřelily branku!
    Po rohovém kopu se prosadil Kryl, který vyrovnává stav utkání.

65
    Standardní situaci Vorala odvrátil Bubeníček na roh.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

61
    Po přihrávce Janíčka pálil vedle pravé tyče Doležel.

60
    Po pasu Šípa se ve vápně probíjel Karásek, který následně upadl, penalta se však nepíská.

58
    Blaha se dostal za domácí obranu, Sehnal však byl pozorný a nedůraznou střelu chytil.