Kladno – Jihlava 1:2 (kon.) | Čáslav – Třinec 4:1 (kon.) | Znojmo – Karviná 0:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:1 (0:1)
MFK Karviná
Neděle 01.05.2011, 17:00 • Městský stadion, Husovy sady - Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je ze Znojma vše, přeji pěkný zbytek svátečního večera a na počtenou. (18:59:42)

Karviná díky třem bodům poskočila na šesté místo, Znojmo zůstává díky prohře Kladna nadále čtrnácté.

Hvězda utkání podle onlajny.cz:

Vladan Milosavljev ukázal v dnešním utkání svoji fotbalovou kvalitu především ve hře do útoku.Vymyslel gól a dostal se i do dalších zajímavých možností.

Okamžik utkání:

Samozřejmě první a jediná branka utkání v patnácté minutě z kopačky Vrány.

Oslava fotbalu? Dnes určitě ne, hlavně druhý poločas byl hodně nervózní i díky pár sporným výrokům rozhodčího. Nutno však říct, že až na posledních minut, si Znojmo nevypracovalo větší tlak. Tři body tak putují do Karviné díky jediné brance, kterou vstřelil v patnácté minutě Vrána.

90+
    Dobrý centr do vápna, je však pískán faul na brankáře Kafku.

90+
    Zřejmě poslední šance pro Znojmo, rohový kop...

90+
    Závar ve vápně Karviné několik zblokovaných střela a následně pokus, který mířil nad bránu.

90+
    Důrazně šli Karvinští do souboje s brankářem Šustrem, těžil z toho Vrána, který však míč neposlal do brány, nýbrž do bránícího hráče. Je otázka, zda před tím nemělo být pískán faul na brankáře, který posléze zůstal ležet na zemi.

90+
    Znojmo nemůže dostat míč pod svoji kontrolu.

90+
    Žlutá karta pro Radima Nepožitka, který byl po sporném rozhodnutí rozhodčího doslova nepříčetný.

90+
    Rozhodčí nastaví pět minut nad rámec normální hrací doby.

90
    ...Dobrý centr, míč se dostal až k Zifčákovi, ale spíš ho trefil, od něho se pak odrazil obloučkem na bránu, kde míč vyrazil do bezpečí brankář Kafka.

90
    Ze hřiště odchází Ciku, kterého nahradí Antonín Presl.

88
    Karvinský faul a standardka pro Znojmo, ještě předtím však střídání...

88
    Kafka musel vyboxovat Vašíčkův centr z levé strany.

87
    Domácí tedy ještě na závěr posílili výrazně útok, když na hřiště poslali dva útočníky.