Samara – Žilina 1:0 (kon.) | Peking Guoan – Slavia 0:4 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 4:0 (kon.)
Sion – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Velvary 2:1 (kon.)
FK Dukla Praha
4:0 (2:0)
FK Příbram
Úterý 22.01.2019, 14:00 • Satalice, Praha • Přípravný zápas

Dnešní duel je už minulostí. Dukla v pražských Satalicích zvítězila nad Příbramí 4:0.

Dukla vstoupila do utkání aktivněji a už v 15. minutě šla po trefě Podaného do vedení. Po povedené kličce Tetoura a gólu do poloprázdné branky ve 34. minutě to bylo už 2:0 pro pražský tým. Do konce poločasu měla Příbram velké problémy s kombinací.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, žádnou větší šanci ke skórování si ale nevytvořili. V 50. minutě dával po přízemní centru gól Doudera. V závěru utkání byla Dukla opět jasně lepší, výstavní gól Součka v 90. minutě byl třešničkou na dortu (15:56:23)

90

90
    Dukla právě vstřelila branku!
    DANIEL SOUČEK si udělal z hostujícího brankáře hezký den a nechal ho skočit po naznačení střely. Nakonec zakončoval do prázdné branky.

88
    Tetour na konci rychlého dukelského brejku našel nabíhajícího Douděru, který ze stoprocentní příležitosti těsně přestřelil.

86
    Švenger dnes chytá skvěle. I tentokrát v souboji jeden na jednoho zabránil Djuraničovi skórovat. Po dalším výborném zákroku nohou bude Dukla kopat roh.

85
    Faul na polovině hřiště po kličce Tetoura. Dukla bude rozehrávat.

84
    Nepřesná kombinace domácích. Příbram ale u míče moc dlouho nevydržela a odevzdala míč zpět dukelským fotbalistům.

84
    Příbramský faul na polovině.

83
    Příbramská kombinace se posunula až k Švengerovi.

82
    Karel Soldát zkušeným obranným zákrokem pozastavuje rychlý brejk Dukly. Zápas se dohrává v pozvolném tempu.

81
    Faul Dukly na polovině hřiště.

80
    Razantní centr z první z pravé strany vápnem Příbrami jen proletěl.

80
    Dukla kombinuje na soupeřově polovině.

79
    U přihrávky za dukelskou obranu je jako první brankář Hruška.

78
    Souček si předkopl míč až za branku. Nadějná akce Dukly tak končí.

77
    Až napotřetí se hostující hráči dostali k hlavičce. Pokus z osy hřiště domácí branku přeletěl.