Ostrava – Plzeň 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 0:3 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:2 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 08.04.2019, 11:00 • Radvanice • Juniorská liga – O titul • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:51:31)

Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:15.

Je konec! Viktoria Plzeň dokázala ve druhém poločase otočit utkání, když se o rozhodující branku postaral v 90+1. minutě Adam Vrba a vyhrála 2:1.

90+1
    90+1. Adam VRBA - 1:2

90+1
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté jdou v nastaveném čase do vedení a jsou velice blízko výhře! Centr z levé strany skončil na hlavě ADAMA VRBY, který zakončil přesně k levé tyči.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

89
    Baník to zkouší po pravé straně, ale Plzeň se nyní dobře brání.

88
    Domácí hráč se dostal do zakončení na bližší tyči, ale vystřelil jen vedle svatyně soupeře.

87
    Posléze Ostrava získala rohový kop z pravé strany a může rozhodnout dnešní zápas.

86
    Nyní má více ze hry Baník, ale ten se nemůže dostat do nějaké šance.

84
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Štursa, přichází Halász.

83
    Rána domácího hráče zpoza vápna byla zblokována a posléze rozhodčí opět přerušil hru, jelikož na hrací ploše zůstal ležet jeden z hráčů Plzně.

82
    Domácí měli opět k dispozici rohový kop, ale ten ani tentokrát nepřinesl nic vážnějšího a pomalu se schyluje k remíze.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Vrba.

79
    Posléze Baník získal rohový kop, ale ten nic nepřinesl.

78
    Hra je opět přerušená, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření a na hrací ploše tak je lékař.

77
    Tentokrát si domácí obrana poradila s rohem Plzně a míč skončil v moci ostravského gólmana.