Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
MFK Chrudim
4:2 (4:1)
FK Dukla Praha
Sobota 22.06.2019, 10:40 • FC Hlinsko • Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:34:03)

Je dobojováno! O vítězství Chrudimi rozhodl první poločas, ve kterém Dukla inkasovala čtyři branky. Druhá půle byla vyrovnanější, k vidění bylo několik šancí na obou stranách, ovšem skóre se měnilo jen na straně pražského celku, když se podruhé trefil Holík.

90+1

90
    Hlavní rozhodčí pískal útočný faul chrudimského fotbalisty, víc už se pravděpodobně nestane.

88
    Z levé strany zakončoval David Zrůst. Jeho dalekonosnou střelu zastavilo břevno, chrudimský hráč se i přesto dočkal potlesku!

86
    Holíkovi se vystřelit nepodařilo, balón posunul na levou stranu, kde Podaný ze stoprocentní příležitosti přestřelil branku!

85
    Podanému se střela vůbec nevyvedla! Balón skončil vysoko nad brankou, Zima nakonec nemusel vůbec zasahovat.

84
    Hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok chrudimského hráče zhruba tři metry za velkým vápnem. Balón si staví Podaný, vypadá to na přímé ohrožení branky.

82
    Dva výborné zákroky brankáře Zimy během krátké chvíle! Holík mohl zkompletovat hattrick, ovšem gólman Chrudimi byl proti!

81
    Hodně nepřesný centr z kopačky dukelského fotbalisty. Balón skončil vysoko nad brankou, do hry se zapojí opět Zima.

80
    Individuální akce Tetoura, který se pokoušel centrovat na zadní tyčku. Tam byl připravený gólman soupeře, který míč vyboxoval.

79
    Balón skončil v zámezí. Běží pro něj brankář Zima, který bude odkopávat od vlastní branky.

77
    Rychlá kombinace hráčů v červených dresech, následný centr hledal Ujece. Na poslední chvíli zasáhla obrana soupeře, rohový kop.

75
    Pražané rozehrávali rohový kop, soupeř se osvobodil za cenu dlouhého odkopu směrem na útočnou polovinu hřiště.

74
    Útočnou akci Chrudimi zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd, Dukla bleskově rozehrává.

73
    Obrany už jakoby ani neexistovaly! Na druhé straně se jeden z dukelských hráčů ocitl tváří v tvář Zimovi. Chrudimský gólman vytáhl bravurní zákrok!

72
    Další tutovka pro Chrudim! Parádní práci na pravé straně odvedl Hynek, který svým centrem našel Ujece. Ten si balón zpracoval na prsa, vzápětí z vyložené šance přestřelil branku!

70
    Na druhé straně se do samostatného úniku dostal Sulík. Ten ale nemířil vůbec dobře, jeho zakončení minulo branku!

Štěpán Slovák

Branky: 6. Rybička, 34. Vencl, 37. Miker, 41. Kesner – 35. Holík, 68. Holík

Karty:   65. Tetour (DUK)

MFK Chrudim: I. poločas: Mrázek – Řezníček, Krčál, Vencl, Hlavsa – Janoušek – Dostálek, Kesner, Miker – Vašulín, Rybička
    II. poločas: Zima – Řezníček, Drahoš, Mastík – Janoušek, Langr – Hynek, Čáp, Sixta, Sulík – Ujec

FK Dukla Praha: Šťovíček – Chlumecký, Lauko, Mentberger, Kosík, Kolman, Tetour, Kovaľ, Kovernikov, Holík, Podaný
    Náhradníci: Percevski, Kozel, Ulmann, Hruška

Rozhodčí: Kvaček – Zita, Mrázek