Dukla Praha – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:3 (kon.)
FK Dukla Praha
4:0 (1:0)
FC Hradec Králové
Pátek 09.09.2011, 18:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Gambrinus liga

Hlavní rozhodčí Jiří Adam nenastavil ani vteřinu a přesně s koncem řádné hrací doby naposledy zadul do své píšťalky. Ukončil tak duel mezi Duklou Praha a Hradcem Králové. Domácí si ve druhé půli otevřeli střelnici, konečné skóre 4:0 je umocněno také dvěma proměněnými pokutovými kopy, které byly nařízeny za zcela jasné fauly Votroků. Hradec navíc od 63. minuty dohrával zápas bez vyloučeného Plašila. S konstatováním, že Dukla naprosto zaslouženě vysoko vítězí, se s vámi s přáním hezkého zbytku pátečního večera z pražských Dejvic loučí Tomáš Nejedlo. (19:52:22)

89
    Dukla právě vstřelila branku!
    PETR MALÝ dostal šanci na reparát a proměňuje střelou do stejného místa. Dukla vede již o čtyři branky!

88
    Petr Malý sice pokutový kop proměnil, ale pro porušení pravidel ze strany domácího týmu se bude penalta opakovat!

88
    Královéhradecký Jakub Chleboun navíc za svůj faul dostává žlutou kartu.

88
    Jakub Chleboun ve vápně rukou stáhl novice na trávníku Šimla a sudí Adam zcela oprávněně píská druhou penaltu pro Duklu!

87
    Poslední střídání Praženů. Marka Hanouska na posledních pár minut nahrazuje Ondřej Šiml.

86
    Jan Pázler si na hranici vápna zpracoval míč a krásnou technickou střelou orazítkoval břevno Lindrovy branky. Hradecký gólman se za střelou Pázlera pouze otočil.

85
    Malý bude po své tečované střele kopat roh.

84
    Gólmana Radu dnes podruhé na brankové čáře zastoupil spoluhráč. Kapitán Roman Fischer domácího gólmana překonal, avšak vracející se Pázler vykopl balón zpět do pole!

83
    Lindr se pořádně protáhl proti dalekonosné střele Malého, kterou vyráží na roh.

82
    Druhé střídání Dukly, odešel střelec úvodního gólu Tomáš Berger a přišel Jan Pázler.

80
    Na trávníku se svíjel jeden z hostujících hráčů, dovolte mi, abych dešifroval, kdo se to vlastně v nefotbalové pozici objevil .. Je to Radek Hochmeister? Ano, je to skutečně hradecký defenzivní záložník. Už je ovšem na nohou a pokračuje ve hře.

79
    Třetí a zároveň poslední královéhradecké střídání. Odchází Pavel Dvořák a nastupuje Tomáš Rezek.

78
    Ivan Lietava dostává od sudího Adama žlutý trest.

77
    Hanousek bojoval u pomezní čáry o míč jako lev, přesto autové vhazování nevybojoval.

76
    Klapka se Zeleným dobře kombinovali, z jejich práce mohl snížení vytěžit Dvořák, ale obrana Dukly dnes již poněkolikáté dobře zapracovala.

75
    Bergerovi se centr nepovedl, přesto nakonec nabízel balón k hlavičce z druhé strany Vrzal. Lindr ve vzduchu kraloval.

74
    Dukla nyní zelenému trávníku kraluje, po dalším útočném výpadu Zelený na poslední chvíli ukopl míč na roh.