Vítkovice – Francie U23 7:3 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 2:1 (kon.) | Slavia – Liberec 5:3 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:2 (kon.) | Litvínov – Kladno 4:5 (po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 1:2 (po s.n.)
Litoměřice – Klášterec nO 4:3 (kon.) | K. Vary – Kadaň 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 4:5 (kon.)
HC Slovan – Brno 1:2 (po pr.) | Skalica – Spartak Moskva 6:5 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 3:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (3:0, 0:0, 0:4)
Sportovní klub Kadaň
Čtvrtek 04.08.2011, 18:00 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • Přípravné zápasy

Děkuji za pozornost a někdy příště z KV Arény zase napočtenou ! (20:16:15)

K poslední třetině jen těžko hledat slova. Domácí měli zápas pod kontrolou, ale drtivý nápor hostů znamenal až neskutečný obrat. Velkou zásluhu na obratu má kanonýr Boušek.

60:00

59:33
    Domácí to zkouší bez brankáře!

58:16
    Za domácí je nyní hodně aktivní Melenovský společně s Kupcem, ale ani snažení těchto dvou vytoužené vyrovnání nepřineslo. Energie je pod tlakem na což po většinu průběhu zápasu nebyla zvyklá.

57:06
    Domácí se snaží, ale Kadaň se již soustředí jen na obranu, což je pro energetiky složitá situace.

55:48
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné! Hosté jdou do vedení. LADISLAV BOUŠEK vybojoval puk v závaru před Bendou a po rychlém zpracování překonal gólmana hbitou ranou zápěstím mezi betony. Bez asistence.

54:52
    Hosté rozprostřeli vražednou kombinaci ve třetině Varů a po sledu několika pasů se do puku opřel Szakal. Jeho ránu ještě Benda vyrazil, ale dorážka LADISLAVA BOUŠKA již vyrovnání přinesla. Asistence: Martin Szakal, Ondřej Malinský.

56:34
    Domácí jdou do tří! Martin Grundlig (KVA) vyloučen na dvě minuty za krosček.

54:26
    Neskutečná minela hostujícího Mikšovice, který netrefil prázdnou klec.

53:29
    Pozor! Hosté si zahrají přesilovou hru. Na trestnou míří Petr Přindiš (KVA) na dvě minuty za sekání.

52:01
    Hosty snížení na rozdíl jediného gólu evidentně nakoplo a dokonce jsou domácím relativně vyrovnaným soupeřem.

51:23
    Zakázané uvolnění domácí Energie.

50:07
    Vyloučen Martin Mazanec (KAD) na dvě minuty za zdržování hry.

48:49
    A pozor, hosté vystrčili drápky a začínají stahovat náskok domácích borců z první třetiny. Kadaňský Stehlík našel v mezikruží volného FRANTIŠKA MÁLU. Ten nebyl zbrklý a chvíli si s kotoučem pohrál. Sjel si do levého kruhu a po rychlém zpracování pálil z otočky. Jeho projektil si našel přesnou skulinku v betonech karlovarského Bendy. Ten měl i v tomto případě smůlu ztíženého výhledu, kvůli clonícímu bekovi Varů. Asistence: Jan Stehlík.

48:07
    Szakal se do puku odpřel ještě před hranicí modré čáry a byla to taková bomba, že letící puk Benda raději podržel v lapačce.

47:20
    Zucker se snažil o střelu z otočky jako před malou chvílí Bursík, ale jeho projektil se zastavil o nohy clonícího obránce SK.

46:06
    Hostující Bursík si objel klec Bendy a hned pálil z první. Naštěstí pro domácí však pouze do hrudi domácího brankáře.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 3. T. Klíma (Melenovský), 4. Bartánus (Zaťovič), 19. Kuběna (T. Klíma) - 42. Schmidt (Szakal), 49. Mála (Stehlík), 55. Boušek (Szakal, Malinský), 56. Boušek

HC Energie Karlovy Vary: Benda (Závorka) - Gulaši, Parýzek, Přindiš, Látal, Rohan M., Grundling, Prošek "C", Zucker, Zaťovič, Schusser, Polák, Rohan T., Bartánus, Kuběna, Kupec, Melenovský, Klíma T., Surovka, Vachovec, Klíma L.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Kaššák) - Malinský, Tomeček, Trefný, Mazanec, Szakal, Schmidt, Zmeškal, Višňák, Skořepa, Fiala, Boušek, Ton, Charousek, Freiberg, Stoklasa, Mikšovič, Novák, Mála, Stehlík, Bursík.