Jihlava – Olomouc 3:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 0:0 (zruš.)
Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 0:5 (kon.)
Klášterec nO – Sokolov 5:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Písek – Gap 2:1 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 0:1 (kon.) | Havířov – Opava 5:3 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
HC Technika Brno
5:1 (3:1, 0:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 25.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

Je tu konec dnešního zápasu. Technika zvítězila stejným rozdílem jakým podlehla v úvodu na hřišti dnešního soka. Hostující hoskejisté ještě děkují svým fanouškům za slušné a neutuchající fandění po celý zápas. Hlavní rozdíl mezi oběma celky byl v přesilovkách a v kvalitě golmanů. Při hře pět na pět byla hra vyrovnaná. Příjemný zbytek tropického dne a u dalšího onlajn přenosu napočtenou. (20:02:22)

60:00

59:05
    Benýšek dostává další dvě minuty. Hodně se rozčiluje, ale pod střídačkami leží Petr Peš a za pomoci maséra odchází na střídačku. Doktor má opravdu hodně práce, protože po nezaviněné srážce uprostřed kluziště zůstal ležet v krvi domácí Tomáš Úlehla.

58:02
    Strýček zblokoval další střelu, domácí jsou v pěti a mizérie Hodonína v přesilovkách se znovu prohloubila.

57:30
    Hosté tak dlouho kombinovali po mantinelech až o puk znovu přišli.

56:44
    Domácí vyhazují, obětavě padají do střel. Drtiči se ne a ne prosadit.

55:59
    Hned dvojnásobné vyloučení domácích. Jeden za hákování, druhý za podražení a hosté mají jedinečnou možnost výsledek alespoň zkorigovat.

54:11
    Technika právě vstřelila branku!
    Domácí dávají Drtičům lekci z proměňování přesilovek. Jiří SEDLÁČEK proměňuje již třetí brněnskou početní výhodu!

52:49
    V přesilovce měli hosté tři střely, všechny zlikvidoval Novák. Autor poslední z nich Jozef Salajka však musel zatáhnout za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za hákování.

51:27
    Hosté budou zřejmě zlobit ještě víc. Na trestnou totiž na dvě minuty odjíždí Filip Žalud.

51:11
    Popolanský, Brzobohatý, Vozdecký. Další tři jména si vylámala zuby na domácím golmanovi.

49:10
    Úplně sám před Novákem se zjevil Svoboda, ale domácí fantom v masce má svůj den a znovu nenechal projít kotouč do své sítě.

48:57
    Hosté jsou znovu po brance jako opaření. Nechávají domácí borce samotné před golmanem, ti jsou však zatím nepřesní.

45:45
    Tak jsem hosty přechválil a Technika odskakuje na rozdíl tří branek. Úspěšným střelcem je Kamil RAJNOHA.

44:11
    Hodnín je jako politý živou vodou. Ránu Špoka kryje Novák. Hosté začali být i zodpovědní v obraně, vypichují puky, blokují střely. Úplně jiný tým. To má odezvu i z poblika.

42:31
    Opět famózní Novák ! V přečíslení dva na jednoho chytil blafák Sajdla, dorážku Vozdeckého a o chvilku později zneškondil i brejk Popolenského!

40:58
    Technika zamknula Hodonín v obranném pásnu. Sedláčkovu střelu kryje Šenk. Hostující golman byl úspěšný i proti bombě Strýčka od modré.

40:01

Druhá byla mnohem horší než ta první. Kazilo ji množství přerušení, domácích oslabení a hostujících jalových přesilovek. Hráčům Hodonína začínají pořádně ujíždět nervy. Rozhodčí si vyslechl už pořádnou porci nadávek. Ten zatím dělá hluchého a osobní tresty nerozdává.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 10. Vlastimil Odehnal, 13. Jan Česnek, 18. Pavel Strýček (Jan Česnek), 46. Kamil Rajnoha, 55. Jiří Sedláček - 9. Martin Špok