Jihlava – Jastrzębie 3:1 (kon.) | Vítkovice – Lev 1:3 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 2:1 (kon.)
Nitra – Doněck 1:3 (kon.) | Motor ČB – Kladno 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 6:3 (kon.) | Kadaň – Beroun 2:1 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.)
K. Vary – Plzeň 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 0:1 (kon.) | Osvětim – Šumperk 4:6 (kon.)
Znojmo – Jesenice 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:4 (2:0, 2:1, 1:3)
HC ZUBR Přerov
Úterý 09.08.2011, 18:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • Přípravné zápasy

60:00
    Konec zápasu. (20:08:44)

59:16
    Martin Jánský v nepříjemnou dobu vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté zkusí hru bez brankáře.

59:01
    Právě probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

57:27
    Ondřej Hruška jako tvůrce hry se dnes osvědčuje skvěle, ale Martin Jánský jako zakončovatel to už je horší, opět se ocitl ve velké šanci, ale nedokázal přesně trefit odkrytý prostor.

56:02
    Vsetín vstřelil branku!
    S góly se nám roztrhl pytel a na Lapači se opět jásá. ROBERT BRANDYS se prokličkoval na modré čáře do samostatného úniku na Puše a na dvakrát jej dokázal překonat a Vsetín opět vede. 5:4.

55:25
    Přerov právě vstřelil branku!
    Domácí stále nejeví velkou aktivitu a to se jim ve třetí třetině už po několikáté nevyplatilo a hosté srovnávají! Kundrátek z pravého kruhu vystřelil na Plška, který kotouč neudržel v náruči a pohotový ŠOULA jej doklepl za jeho záda. 4:4.

54:36
    Hosté jsou na konci a snaží se mermomocí vyrovnat. Nyní to byl Černý kdo zaměstnal lapačku Plška

53:17
    Slabší chvilka Lukáše Plška, který neviděl nahození ŠOULY, které zapadlo přímo k jeho pravé tyčce a hosté snižují již na nejtěsnější možný poměr. 3:4.

52:46
    Menšík se z levého kruhu napřáhl k jedovaté střele, ale jeho pokus statečným pádem zlikvidoval Hoďa a pohotový Lukáš Plšek ukryl kotouč pod lapačku

51:12
    Po velké chybě na modré čáře, kterou vyrobil Radek Holík se ujal kotouč Vaněk, který posunul na najíždějícího SEDLÁKA a ten bombou z mezikruží snižuje na 2:4.

49:46
    Vyloučení na obou stranách, Kundrátek - sekání, Zúbek - hákování. Dvouminutovka 4 na 4

Na první přípravné utkání domácích si našlo cestu hned několik stovek lidí a sleduje jej přibližně kolem 450 diváků

49:26
    Domácí v plném počtu

49:15
    Posledních pár vteřin z přesilovky hostů a píská se ofsajd

48:45
    Vsetín zatím přesilovku zvládá skvěle a Přerov to znovu zkusí směrem dopředu po té co byli opět vyhoštěni z pásma

48:11
    Hosté zatím hledají recept na usazení se v pásmu domácích

47:26
    Přesilovka pro hostující tým, Zbyněk Spitzer odsedí dvě minuty za hákování

47:01
    Oba celky jsou ve třetí třetině už značně klidnější a dle toho také vypadá hra, která tolik negráduje jako v prvních dvou třetinách

45:42
    Až před Plška se prokličkoval Sigmund, ale jeho pokus domácí branař schoval pod svou výstrojí a bude se vhazovat

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 3. Hruška O. (Mečiar), 5. Vítek (Hruška O.), 24. Zúbek (Hruška O., Vítek), 26. Korčák (Šimek), 57. Brandys (Holík, Mečiar) - 39. Kocan (Černý), 52. Sedlák (Vaněk), 54. Šoula (Kundrátek, Menšík), 56. Šoula (Kundrátek)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Šimek, Mečiar, Doležálek, Hoďa, Zúbek, Žabčík, Vítek, Tesařík, Hruška O., Brynecký, Vaněk, Korčák, Kubo, Holík, Dědek, Spitzer, Brandys, Jánský.
    HC ZUBR Přerov: Puš (Okáč) - Ferenc, Krajíček, Sklenář, Jedlička, Drábek, Pírek, Mašíček, Menšík, Kundrátek, Šoula, Sedlák, Kocan, Vaněk, Černý, Sigmund, Dočkal.