Znojmo – Zlínsko 3:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:1 (1:0)
FC Zlínsko
Pátek 27.09.2019, 18:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Já se s vámi loučím. Přeji pěkný zbytek pátečního večera. (20:00:14)

Je konec utkání! Již po prvním poločase se skóre zápasu naklánělo na stranu Znojma, když jedinou branku zaznamenal v závěru první půle Róbert Demjan. Do druhé půle Znojmo nastoupilo ještě více aktivněji. I přes několik tutovek, které neproměnilo nakonec dokázali svěřenci Milana Volfa vsítit branku. Tu zaznamenal opět Róbert Demjan. V 81. minutě skóre navýšil mladý Radim Pohanka a tabule tak ukazovala skóre 3:0! V samotném závěru se podařilo výsledek ještě změnit kapitánu Adamu Jasenskému, který tak završil na konečný stav 3:1. Znojmo bere další 3 body, naopak Otrokovice odjíždí s prázdnou.

90+4
    90+4. JASENSKÝ - 3:1

90+4
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Z pokutového kopu snižuje kapitán ADAM JASENSKÝ! 3:1!

90+3
    Penalta pro hosty! Stažen byl ve vápně jeden z hostů.

90+2
    Ke střele se snažila dostat také hostující ofenzíva, ale stopeři Znojma míč odkopnuli do bezpečí.

90+1
    Další střela znojemských, ale mimo tři tyče.

89
    Znojemská ofenzíva napadá a znepříjemňuje rozehru hostů.

87
    Milan Moravec vyslal za obranu čerstvého Martinka, který míč zahrál do autu a hra tak bude u rohového praporku a nebude pokračovat odkopem od brány.

86
    Střídání v týmu Znojma: Odešel Lucas De Carvalho Serra, nahradil ho Martinek.

86
    Střídání v týmu Otrokovic: Odešel Jan Minx, nahradil ho Filip Novák.

84
    Otrokovice jsou pod velkým tlakem! Další střela De Carvalho Serry šla kousek od levé tyče.

83
    Robert Kaššai utíkal sám na gólmana, ale místo střely z bezprostřední blízkosti se rozhodl pro přihrávku, kterou nikoho nenašel!