Košice – Třinec 5:2 (kon.) | Košice – Třinec 5:2 (kon.) | Nitra – Zlín 2:3 (kon.)
Nitra – Zlín 2:3 (kon.) | Trenčín – Skalica 2:3 (kon.) | Trenčín – Skalica 2:3 (kon.)
HC Košice
5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
HC Oceláři Třinec
sk Pátek 12.08.2011, 13:00 • Zimný štadión v Trenčíne • RONA Cup

Stav po samostatných nájazdoch je 3:3, o hodinku nám začne druhý zápas medzi Zlínom a Nitrou. (15:06:26)

Homer si položil Vojteka a bekendovým blafákom dáva GÓL !

Hrňa volil rýchlu strelu po ľade - nedal.

Ján Tabaček a jeho strelecký pokus - nedal.

Marosz predviedol NÁDHERNÝ nájazd, položil si Hyláka a do opustenej bránky dal - GÓL !

Nepomýlil sa ani Haščák, tá istá strana ako pred ním Zálešák - GÓL !

Filip Pavlík zasa našiel medzierku medzi betónmi Hyláka - GÓL !

Zálešák si pekne počkal na ohyb Vojteka a vymietol mu ľavý horný roh - GÓL !

Briseboise druhým hráčom Třinca, blafák - GÓL !

Za Košice Fabuš, strela do tyčky - nedal.

Volil strelu - nedal.

Ako prvý Jakub Orsava.

Ešte séria doplnkových samostatných nájazdov.

60:00

59:06
    Třinec sa ešte pokúša o tretí úspešný zásah, košickým mužom číslo jeden j však v tretej tretine Hylák.

58:29
    HC Košice, Huba, 2 min. podrazenie

58:00
    Ohlásené posledné dve minúty stretnutia.

56:50
    Po šanci Košíc príležitosť aj pre Třinec, Marosz sa však nepresadil až pred Hyláka a v následnom protiútoku volil Mlynarovič prihrávku na Jokeľa, tomu však v poslednom momente zablokoval Čáp.

54:58
    Nedbálek pripravil šancu Orsavovi, Hylák bol však na konci celej akcie Třinca, výborný výkon v tretej tretine.