Sparta B – Zlín 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Karviná 4:2 (kon.) | Brno – Bohem. Pr. 1:1 (kon.)
Třinec – Táborsko 2:0 (kon.) | Znojmo – Sokolov 0:1 (kon.) | Vlašim – Most 7:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
4:2 (3:0)
MFK Karviná
Sobota 27.08.2011, 10:15 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Parádní podívaná pro všechny domácí příznivce, tomuto utkání snad nic nechybělo. V prvním poločase byli jednoznačně lepší Severočeši, ve druhé polovině se hra již mírně vyrovnala. Arma dohrála zápas i jen s deseti hráči. Z Ústí nad Labem přeji hezký zbytek dne. (12:09:45)

90+2
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Výkop Nováka nalezl na půlce JANA PETERKU, který při sólu nejprve trefil vzdálenější tyč. Míč se k ústeckému fotbalistovi zpět odrazil a ten balón uklidil za Kafkova záda.

90+1
    Další žlutá karta, tentokrát jí byl potrestán brankář domácích Radim Novák (UNL).

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Poslední chvíle jsou velmi nervózní, Ústečtí brání těsné vedení a Karvinští přijeli s cílem bodovat, času už ale moc nezbývá.

88
    Mužem zápasu byl vyhlášen Michal Valenta.

85
    Cverna po minutovém pobytu na hřišti trefil břevno!

84
    I Karviná dnes naposledy střídá. Vladimíra Mišinského nahrazuje Václav Cverna.

84
    Rozhodčí Lerch má své karty pravděpodobně hodně rád. Nyní potrestal záložníka domácích, Zachariáše (UNL), za prohřešek na půlící čáře.

83
    Ústečtí naposledy střídají. Trávník opouští David Vaněček, na hřiště přišel Martin Holek.

79
    Vaněček měl zamířeno na Kafku, v sólu na hostujícího gólmana ho zastavil hvizd rozhodčích, ofsajd!

78
    Richard Veverka odstupuje ze hřiště za potlesku, střídán je Zdeňkem Volkem.

78
    Další žlutá karta je udělena Richardu Veverkovi (UNL) za faul v útočné části hřiště.

77
    Karviná právě vstřelila branku!

Z penalty vymetl levý růžek Novákovy branky TOMÁŠ JURSA.

76
    Červená karta! Do sprch předčasně odchází Jan Martykán (UNL), nejspíše za ruku v malém vápně. Byla nařízena penalta!

75
    Žlutou kartou byl napomenut i kapitán Ústí nad Labem Pavel Džuban (UNL) za faul na polovině hřiště.

74
    Mišinský střílel z dálky těsně vedle Novákovy klece.

72
    Je vidět, že tempo oproti prvnímu poločasu hodně opadlo, Severočeši už tolik nenapadají a ani se nikam nehrnou a zajímavé šance vidí obecenstvo v těchto minutách minimálně.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 22. Zachariáš, 26. Zachariáš, 42. Valenta, 90+2. Peterka - 50. Hrtánek, 77. Jursa (pen.)

Karty:   68. Benčík (UNL), 75. Džuban (UNL), 78. Veverka (UNL), 84. Zachariáš (UNL), 90+1. Novák (UNL) - 32. Mišinský (KAR), 68. Motyčka (KAR)   76. Martykán (UNL)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: R. Novák - Hyčka, Džuban, M. Valenta, M. Zeman - Brunclík (65. Peterka), Zachariáš, Martykán, Benčík - Vaněček (83. Holek), Veverka (78. Volek). Trenér: Habanec.
    MFK Karviná: J. Kafka - Hoffmann, Bolf, Motyčka, Knötig - Milosavljev, Jursa, Hrtánek, Z. Látal (46. Chovanec) - Bartošák (46. Ciku), Mišinský (84. Cverna). Trenér: Kula.

Rozhodčí: Ondřej Lerch - Jiří Moláček, Libor Zeman