Blansko – Podivín 1:1 (kon.) | Tn. Rakovník – Benátky n/J 4:1 (kon.)
FK Blansko
1:1 (0:0)
Slavoj Podivín
Sobota 10.09.2011, 16:00 • fotbalový stadion v Blansku, na Údolní • Krajský přebor

Utkání končí remízou 1:1, hosté se ve druhém poločase převážně bránili přesto se dokázali dvakrát prosadit, jednou si dali vlastní branku, v závěru jim však cenný bod zajistil střídající Halm. Z Blanska se těšíme napočtenou. (17:52:45)

90
    Žlutou kartu dostal domácí Vašák.

86
    Slavoj Podivín právě vstřelil branku!
    Hosté z ojedinělého protiútoku vyrovnávají, když se po přihrávce Martenčíka do prázdné branky trefil Halm.

84
    Domácí naposledy střídají, Zouhara nahrazuje Vašák.

82
    Hosté střídají, Sádla nahrazuje Halm.

81
    Po další standardní situaci hlavičkoval Martinec, jeho pokus byl zblokován na roh.

80
    Po standardce Bubeníčka zblokovala hostující obrana hlavičku Hájka i střelu Janíčka.

74
    Domácí střídají podruhé, Beneše nahrazuje Šenk.

73
    Střídající Pernica zakončil svoji první akci nepřesnou střelou.

71
    Domácí střídají, Sehnala nahrazuje Pernica.

70
    Žlutou kartu obdržel hostující A. Čapka.

68
    Po přihrávce Martenčíka hosté ohrozili domácí branku, nakonec vše vyřešil dobrým obranným zákrokem Bubeníček.

61
    Doležel potáhl středem míč, přihrál ho doleva na Beneše, jehož přízemní přihrávka adresáta nenašla.

58
    Hosté poprvé vážněji zahrozili, vybíhajícího Bednáře chytře přeloboval Martenčík, jeho pokus skončil těsně nad.

56
    Žlutou kartu obdržel domácí Janíček.

55
    Po pobídce Zouhara se šikovně uvolnil Doležel, který následně zamířil vedle levé tyče.

51
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Blansko svoji převahu zúročilo, po přihrávce Doležela si míč do vlastní branky srazil K. Čapka.

51
    Druhý poločas pokračuje v duchu prvního dějiství, po přihrávce Doležela střílel z voleje nad Janíček.