Mladá Boleslav – Zlín 3:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 5:2 (kon.)
Slavia – K. Vary 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 3:2 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 3:2 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 4:3 (po s.n.)
HC Slavia Praha
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 18.09.2011, 17:00 • O2 arena • Tipsport extraliga

Hezký večer z vysočanské O2 areny. Doufáme, že jste si užili začátek nového ročníku extraligy. (19:21:34)

Slavia zvládla konec zápasu a zaslouženě vyhrála. Karlovy Vary byly potrestány za svoji pasivitu v poslední třetině.

60:00

59:57
    Poslední šance Varů, buly před Kopřivou!

59:14
    Mensator zůstal na lavičce, hosté budou hrát v šesti proti čtyřem hráčům. Roth byl měl být na trestné lavici ještě 39 vteřin.

59:14
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Slavia zatím úspěšně brání a k ničemu hosty nepouští.

57:53
    Další vyloučení domácích. Roth jde pykat za nedovolené bránění. Odvolají Vary gólmana?

57:30
    Tomáš Kůrka se po rychlé stahovačce skvěle uvolnil, ale jeho střela šla opět těsně mimo. Kůrka je však při chuti a patří k nejaktivnějším hráčům na ledě.

56:56

56:10
    Slavia neustále vyhazuje, Vary se nemohou udržet v pásmu.

55:10
    Po buly pálil Gřegořek a Kopřiva jeho pokus reflexivně vyrazil.

54:56
    Domácí nabízejí hostům možnost srovnat skóre. Jiří Vašíček jde na dvě minuty za držení hole.

54:26
    Karlovy Vary po dlouhé době zahrozily v útoku. Kopřiva však střelu Kumstáta našel v lapačce.

52:31
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilivou hru. TOMÁŠ SVOBODA tečoval bezprostředně před gólmanem střelu od modré. Domácí tak dokonávají obrat v zápase. Asistence: Vladimír Roth, Tomáš Kůrka.

52:06
    Michal Vachovec dostal dvě minuty za vysokou hůl.

51:40
    Slavia se snaží s výsledkem něco udělat, ale Vary se opravdu pekelně soustředí na obranu.

50:22
    Zdá se, že Varům se bod libí a nepouštějí se do větších akcí. Čekají pouze na chybu domácích.

49:41

Tomáš Houska

Branky a nahrávky: 44. Sklenář (Krenželok), 53. Svoboda (Roth, Kůrka) - 28. Zucker (Mensator)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Šulc, Roth, Vašíček, Kuboš, Krejčík, Kolařík - Tomica, Růžička , Svoboda - Sklenář, Krenželok, Kalus - Jelínek, Doležal, Micka - Hertl, Jaškin, Čermák - Kůrka
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Bombic, Grundling, Prošek, Látal, Rohan - Kumstát, Skuhravý, Košťál, Klíma, Pech, Zaťovič, Bartánus, Melenovský, Dej, Kuběna, Vachovec, Zucker.

Rozhodčí: Kalivoda, Lacina - Bádal, Pouzar