Vítkovice – Kladno 3:1 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 4:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
K. Vary – Liberec 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 4:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:7 (0:1, 2:0, 0:6)
HC Oceláři Třinec
Neděle 25.09.2011, 18:30Tipsport extraliga

To je ze ŠKO-ENERGO arény vše, dobrý večer a dobrou noc. (21:12:52)

Nejlepším hráčem Třince byl vyhlášen Lukáš Zíb, za domácí byl jako hráč utkání označen David Výborný. Avšak nemyslím si, že by ho toto ocenění po dnešním zápase nějak těšilo...

Střely na bránu ve 3. třetině:

BK Mladá Boleslav: 13

HC Oceláři Třinec: 11

Zápas měl tempo, Boleslav byla ve většině zápasu aktivnějším mužstvem, ale góly dávali hosté. Třinec ve třetí třetině Boleslav naprosto herně umlčel, když jí zasypal šesti brankami.

60:00

59:53

59:32
    Boris Žabka (MBL) v závěru utkání obdržel desetiminutový osobní trest.

58:52
    Třinec právě vstřelil branku!
    JAN PETEREK se obtočil kolem brány a zasunul puk mezi Hüblovy betony. Tak tohle je pro domácí noční můra...

58:38

58:13
    Boleslavští vypili v dnešním utkání kalich hořkosti až do dna. Zíb s DAVIDEM KVĚTONĚM se dostali do úniku a sražený puk se došoural až za záda nešťastného Hübla. Asistence: Lukáš Zíb

57:53
    Na trestnou lavici usedá Rostislav Marosz (TRI) - 2 minuty za sekání. 45 sekund se bude hrát 4 na 4, pak začne boleslavská přesilovka.

57:16
    Třinec pokračuje v klasické početní výhodě, nikam se nežene. Pomalu obsazuje útočné pásmo.

56:53
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovku a prakticky rozhodují o osudu utkání. JIŘÍ POLANSKÝ byl zcela osamocen před Hüblovou brankou a zasunout kotouč za brankovou čáru pro něj nebyl sebemenší problém. Asistence: Josef Hrabal.

56:38
    Naděje domácích pomalu vyhasíná. Do dobré pozice mezi kruhy si nabruslil hostující Chovan, Zdeněk Bahenský (MBL) ho fauloval a odchází na trestnou lavici. Na 2 minuty se vedle něj posadí rovněž Gord Baldwin (MBL)- Bude to 5 na 3.

55:56
    Utkání přihlíží 3330 diváků.

55:48
    Třinečtí se dostávají do dvougólového vedení! ROSTISLAV MAROSZ zužitkoval nezištnou Květoňovu přihrávku a Hüblovi nepomohl ani efektní rozklek. Asistence: David Květoň

55:36
    Boleslav dobře napadala, třinecké vyhození podél mantinelu nezachytili ani hosté, ani domácí a tak se píská icing. Buly před Hamerlíkem.

55:15
    Výborný sebral protihráči puk a zakládá útočnou akci.

54:42
    No a byli neúspěšní, musejí se pro touš vracet do vlastního pásma.

David Bohata

Miloš Štrojsa

Branky a nahrávky: 21. Rýgl (Mikulík), 40. Hrdel (Vrbata) - 12. Bonk (Květoň, Hrabal), 45. Polanský (Zíb, Bonk), 50. Adamský (Zíb, Polanský), 56. Marosz (Květoň), 57. Polanský (Hrabal), 59. Květoň (Zíb), 59. Peterek

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Čutta, Marušák, Žabka, Chaloupka, Jindra, Rýgl, Dudáš, Baldwin - Balaštík, Výborný, Tomas - Vrbata, Jiránek, Tománek - Bahenský, Loskot, Plodek - Mikulík, Hrdel, Lenc
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Davison, Hořava, Hrabal, Lojek, Richter, Zíb, Hudec - Polanský, Peterek, Orsava, McGregor, Marosz, Květoň, Kohn, Hrňa, Havel, Chovan, Bonk, Adamský, Valčák

Rozhodčí: Lacina, Souček - Charvát, Svoboda