HC Škoda Plzeň
6:2 (0:0, 4:0, 2:2)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 29.09.2011, 18:10 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

Máme za sebou letošní první západočeské derby, u kterého asistovaly i televizní kamery Nova Sport. Předehrávané utkání šestého kola se stalo jasnou kořistí domácích indiánů, kteří čtyřgólovou parádou ve druhé třetině ovládli duel a ve třetí třetině skóre s přehledem pohlídali.

Děkujeme za pozornost, pro dnešní den je to z plzeňského hokeje všechno. Přejeme krásný zbytek pracovního týdne a u zápasů z města nejlepšího piva se budeme opět těšit. (20:33:51)

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni Adam Svoboda (PLZ) - Lukáš Pech (KVA).

60:00

59:00
    Minuta do konce.

58:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté překonávají Svobodu podruhé a alespoň kosmeticky upravují skóre. Zaťovič nahrál DAVIDU ZUCKEROVI a ten stanovuje skóre na 6:2. Asistence Martin Zaťovič.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části. Pokud Plzeň neprožije velký kolaps, budou to i poslední dvě minuty zápasu.

57:56
    Pěkná střela Martina Heřmana končí v lapačce Bendy.

57:20
    Duda operuje za varskou brankou, puk předložil před brankou, kde mu však jeho spoluhráč zajel moc do brankoviště hostujícího týmu a Plzeň je vykázána do středního pásma.

56:35
    Plzeň si zápas užívá, teď se do samostatného úniku podél levého mantinelu dostal Mrňa, ale Benda jej vychytal!

56:26
    Hosté chtějí domácí ještě alespoň pozlobit, ale střela Zaťoviče jen orazítkovala mantinel za brankou Svobody.

55:52
    Plzeňské tribuny už rozjíždějí svůj vítězný chorál.

54:35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak takhle to asi Plzeňští chtěli sehrát od začátku přesilovkového bloku. nahrál ONDŘEJI KRATĚNOVI, který pěknou technickou ranou po zemi našel škvírku mezi Bendovými betony. Asistence Tomáš Vlasák a František Kaberle.

54:07
    Petr Gregořek (KVA) je vyloučen na dvě minuty. Indiáni hrají přesilovku.

54:07
    Komerční přestávka a po ní uvidíme další plzeňskou přesilovku, jeden z Karlovarských už sedí na trestné lavici vedle Pecha, který si stále odpykává osobní trest.

53:52
    Svoboda se riskantně pustil do rozehrávky a musel pospíchat zpátky do branky, aby mohl čelit Klímově střele.

53:15
    Dvořák dobře operoval za karlovarskou brankou a ušetřil další vteřinky.

52:06

51:52
    Plzeň se ani neusadila v pásmu, asi není kam pospíchat... Melenovský už pokukuje po časomíře.

50:06
    Další vyloučení pro hosty - Marek Melenovský (KVA) si nyní odsedí dvouminutový trest za hákování. V témže čase je vyloučen Lukáš Pech (KVA) za nesportovní chování na deset minut osobního trestu.

Lucie Mužíková

Lukáš Kratochvíl

Branky a nahrávky: 23. Dvořák (Pitule, Duda), 28. Vlasák (Kratěna, Hlinka), 29. Pitule (Vostřák, Dvořák), 30. Johnson (Kovář), 45. Hlinka (Kratěna, Heřman M.), 55. Kratěna (Vlasák, Kaberle) - 41. Pech (Kumstát, Bombic), 59. Zucker (Zaťovič)

HC Škoda Plzeň: Svoboda - Hanzlík, Jeřábek, Kaberle, St. Pierre, Růžička, Dresler, Marušák - Vlasák, Straka, Duda - Mrňa, Hlinka, Kratěna - Petruška, Jan Kovář, Vostřák - Johnson, Pitule, Dvořák.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator – Gulaši, Nosek, Gřegořek, Bombic, Rohan M., Gründling, Přindiš, Prošek – Košťál, Pech, Kumstát, Skladaný, Melenovský, Dej, Zaťovič, Klíma, Kuběna, Kupec, Vachovec, Rohan T.