Třinec – Pardubice 3:2 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 4:3 (po s.n.) | Zlín – Vítkovice 4:2 (kon.)
Kladno – Plzeň 2:3 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:6 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 5:9 (kon.)

59:40
    Kotouč za brankou Třince, tam o něj bojují Peterek a Elkins.

59:20
    Růžička je na střídačce, hosté jsou v šesti!

59:05
    Hosté se zmocnili puku, jejich rozehrávka ale končí icingem.

58:56
    Oddechový čas pro hosty.

58:56
    Hosté jsou kompletní. Do šance se dostal Květoň, který bekhendem trefuje brankáře Růžičku.

58:30
    Hostům se podařilo vyhodit. Domácí přesilovka se chýlí ke konci.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty. Do zakončení se dostal Peterek, v poslední chvíli mu do střely vložil svou hůl Nakládal.

57:43
    Na led se dostali Polanský s Chovanem, kteří dokázali založit kloudnou akci Třince. Ta končí střelou Zíba. Kotouč letěl do ochranné sítě, tam mu dopomohl jeden z hostujících beků.

57:10
    Velké trable Ocelářů ve vlastní přesilovce! Hosté je doslova nepouštějí z vlastní obranné třetiny.

56:41
    Květoň nahodil puk do útočné třetiny, tam jej ale sebrali hosté a poslali jej zpět za Hamerlíka.

56:07
    Obránce Jan Kolář se snažil dostat do útočné třetiny, jeho postup ale zastavil ofsajd. Domácí zatím tuto přesilovku nezvládají.

55:34
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté korigují na rozdíl jediné branky a to při vlastním oslabení! Vyhozený puk dojel TOMÁŠ ZOHORNA, který jej z velmi ostrého úhlu poslal za Hamerlíkova záda! Bez asistence.

55:22
    Marosz si nerozuměl s Květoněm a puk se dostal na hole hostujících hráčů. Ti jej posílají k Hamerlíkovi.

54:50
    Tlak hostů bude pozastaven. Na trestnou lavici je totiž poslán Jan Kolář I., který hrál vysokou holí. Zranění ve tváři Hrabala je navíc krvavé, Kolář proto dostává 4 minuty.

54:32
    Hosté buší do vrat domácí defenzívy, ta zatím skvěle drží modrou čáru,

54:01
    Domácí ale odhadli pardubický úmysl a zachytili puk. Ten pak putovalz za branku hostů.

53:30
    Bonk předal puk Květoňovi, toho zatavil Borer. Hosté rozehrávají další akci.

53:00
    Před brankou stál osamocen Kočí, ten ale nedokázal přesně usměrnit puk. Oceláři jsou kompletní.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 7. Hrabal (Marosz), 11. Adamský (Lojek), 25. Havel (Chovan, Zíb) - 24. Starý (Koukal, Kolář I.), 56. Zohorna

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Davison, Hořava, Hrabal - Chovan, Peterek, Bonk, Kohn, Marosz, Polanský, koudelka, Orsava, Květoň, Adamský, Hrňa, Havel, Rufer
    HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) - Sičák, Kočí, Benák, Píša, Kolář, Borer, Nakládal - Sim, Bartek, Starý, Elkins, Buchtele, Kolář II, Rákos, Radil, Zohorna, Kousal, Somík

Rozhodčí: Blecha, Pešina - Kajínek, Podrazil