Třinec – Liberec 3:4 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 8:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 2:1 (po s.n.)
K. Vary – Litvínov 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 2:5 (kon.) | Slavia – Zlín 4:5 (po s.n.)

59:42
    Bonk vyhrál buly, Kohn se ale pak dopustil icingu. Buly před Hamerlíkem.

59:38
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři přeci jen korigují! Odražený puk se dostal k MARTIN ADAMSKÝ, který střelou do odkryté části branky vykřesává naději pro třinecké hráče! Asistence: Ladislav Kohn, Jan Peterek.

59:15
    Ocelářům se tato přesilovka vůbec nedaří. Hosté opět vyhazují.

59:00
    Hosté mohli jít dva proti Zíbovi, libereckým ale utekl puk. Zíb rozehrává další akci Třince.

58:23
    Chyba domácích obránců, puk míří za branku Třince.

58:08
    Bonk prohrál buly, Hay poslal puk do střední třetiny.

58:00
    Domácí to zkusí se šesti bruslaři v poli.

58:00
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Do konce poslední třetiny zbývají dvě minuty. Oceláři si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Martin Čakajík, který hrál svou holí v Polanského obličeji.

57:30
    Od modré střílel Trončinský, Hamerlík jeho pokus vyrazil. Kohn se vrací na led.

57:00
    Hosté jsou kompletní, zač$íná jejich krátká přesilovka.

56:39
    Tam o něj ale Oceláři záhy přišli. Liberečtí se vrhli do protiakce, která končí zákrokem brankáře Hamerlíka.

56:09
    Ke stele se dostal Jak Výtisk. Ten střílel nad branku. Oceláři se dostali k puku a zavezli jej do pásma Liberce.

55:30
    Pinc pak nejspíš sundal Kohnovi přilbu. Ladislav Kohn šel protestovat k rozhodčím, ti jej ale posílají na trestnou lavici. Kohn si odsedí dvě minuty za hru s nedovolenou výstrojí. Kohn si totiž nasadil spadlou přilbu, což je dle nových pravidel zakázáno. Hraje se 4/4.

55:15
    Dvě šance Ladislava Kohna. Ten nejprve pálil od modré, poté dorážel z brankoviště. Obě šance zastavil brankář Pinc.

54:55
    Oceláři dostávají zřejmě jednu z posledních šancí na vyrovnání stavu. Na trestnou lavici je poslán Michal Bárta, který vysekl hůl Lukáši Zíbovi. Bárta si odsedí dvě minuty.

54:20
    Květoň poslal do šance Bonka. Ten se natlačil před Pince, kterého ale bekhendem nepřekonal.

53:51
    U hrazení zůstal ležet Jakub Orsava. Rozhodčí ale rozpažili na znamení, že nebudou vylučovat.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 5. Květoň (Bonk), 43. Orsava (Rufer, Peterek), 60. Adamský (Kohn, Peterek) - 10. Krejčík (Kudrna, Nedvěd), 36. Krejčík, 37. Bárta (Dušek ), 40. Nedvěd (Trončinský, Bárta)

HC Oceláři Třinec: Francouz (Hamerlík) - Hrabal, Zíb, Lojek, Hudec, Richter, Hořava, Davison, Bajtek - Květoň, Bonk, Marosz - Kohn, Peterek, Adamský - Havel, Polanský, Hrňa - Orsava, Ostřížek, Rufer
    Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hay, Výtisk, Trončinský, Derner, Ulrych, Holub, Kajínek - Kudrna, Nedvěd, Krejčík - Špaček, Vak, Klimenta - Bárta, Urban, Dušek - Kica, Bortňák, Vantuch

Rozhodčí: Hradil, Šír - Gebauer, Lederer