Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:1 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 0:1 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
6:2 (2:0, 2:0, 2:2)
HC Slavia Praha
Neděle 23.10.2011, 17:30 • KV Aréna • Tipsport extraliga

Dnes bylo utkání jednoznačně v rukách karlovarské Energie. Ta vstřelila šest gólů a podržel ji výborně chytající posila Dušan Salfický. Slávisté se nevzdali ani za nepříznivého stavu a s utkání chtěli něco udělat. Dvě přesné trefy jim k tomu však nestačili.
    Děkuji za sledování on-line přenosu z Karlových Varů. Na počtenou Michal Žáček. (19:55:36)

58:30
    Hostujícímu obránci se nepovedla přihrávka a trefil fotografa stojícího mezi střídačkami obou mužstev.

56:05
    Zaťovič zavezl puk do pásma, kde se ke střele dostal Kuběna. Furch si však kotouč pohlídal.

56:15
    A diváci se baví. Mexická vlna zvedá ze sedadla snad každého fandu.

56:05
    Ofsajd hostujícího mužstva.

Karlovarsku arénu navštívilo 3411 diváků. Tolik jich v této sezoně při zápase Energie ještě nebylo.

54:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak komerční přestávka pomohla jednoznačně více hráčům Karlových Varů. Hosté zavezli puk za svoji branku, kde o něj však přišli. Ke kotouči se dostal Pech, zavezl ho do rohu a poslal ho před branku. Tam nastavil hokejku PETR KUMSTÁT a ten poslal puk za Furchova záda. Asistence: Lukáš Pech.

54:18
    Druhá komerční přestávka v této části hry. Domácí poslouží k uklidnění, protože polevila ze své hry. Hostům naopak k tomu, aby se ještě pokusili o vstřelení tří branek.

53:40
    Před branou Furcha se ke střele dostal Zaťovič. Furch pozorný.

53:10
    Slávisté se tlačí do útoku a energetici za pomocí štěstěny vyhazují puk ze své třetiny.

52:05
    Slavia právě vstřelila branku!

Vladimír Růžička vybojoval puk za branou Salfického, přesnou přihrávkou ho poslal před branku, kde byl volný TOMÁŠ SVOBODA, pro kterého nebylo těžké dostat puk za záda domácího brankáře. Asistence: Vladimír Růžička.

51:50
    Roth vybízel Kůrku k teči před brankou. Ta se mu však nepodařila.

51:40
    Domácí vyhazují.

51:29
    Přindiš dostává dvě minuty za podražení. V obranném pásmu si proti soupeři počínal nedovoleně.

Michal Žáček

Branky a nahrávky: 6. Zaťovič (Mikeska), 16. Mikeska (Skuhravý, Mocek), 25. Kumstát (Nosek, Pech), 30. Kuběna (Zucker), 45. Zaťovič (Skuhravý), 55. Kumstát (Pech) - 49. Růžička, 53. Svoboda (Růžička)

HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gulaši, Nosek, Rohan M., Bombic, Mocek, Gawryletz, Gründling, Přindiš – Košťál, Pech, Kumstát – Mikeska, Skuhravý (C), Zaťovič – Skladaný, Melenovský, Dej – Kuběna, Kupec, Zucker
    HC Slavia Praha: Furch (Slipčenko) – Kolařík, Kuboš, Šulc, Roth, Vašíček, Krejčík, Špelda – Kůrka, Krenželok, Tomica – T. Svoboda, V. Růžička, Sklenář – Kalus, Jelínek, Doležal – Micka, Hertl, M. Čermák- Dmitrij Jaškin

Rozhodčí: Fraňo, Homola - Svoboda, Lhotský