Třinec – Litvínov 7:3 (kon.) | Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 0:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:0 (kon.)
Motor ČB – Liberec 2:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:3 (3:0, 2:2, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Středa 16.11.2011, 17:00Tipsport extraliga

Utkání tak končí vítězstvím Ocelářů, kteří si připíší do tabulky tři body. Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších přenosů se s Vámi těším, na počtenou! (19:49:31)

60:00

59:45
    Utkání se dohrává v pásmu Litvínova. U kotouče je Hrabal...

59:17
    Třinec právě vstřelil branku!
    Máme tady sedmou branku v hostující síti! Z trestné lavice navrátivší se JOSEF HRABAL nejprve obral hosty o puk, poté si jej narazil s Erikem Hrňou, aby jej pak uklidil do prázdné branky! Asistence: Erik Hrňa.

59:00
    Domácí jsou kompletní.

58:48
    Hosté drží Oceláře pod tlakem, Hamerlík zatím nemusí zasahovat.

58:16
    Ke kotouči se dostal Richter, tomu se ale povedlo jen odpálit puk na icing.

57:58
    Branka Litvínova je opět prázdná!

57:58
    Lukeš se pokusil o individuální akci. Hostující forward se snažil přetlačit Hudce, ten jej ale nepustil do zakončení. Kotouč kryje Hamerlík.

57:30
    Oceláři střílí šestou branku a potvrzují své vítězství! Litvínovští se pokusili o hru bez brankáře, to se jim ale stalo osudným. K puku se dostal DAVID KVĚTOŇ, který poslal černou gumu do prázdné branky Vervy! Bez asistence.

57:00
    Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech, poté si domácí zahrají přesilovku.

57:00
    Dnešní utkání sleduje 3546 diváků.

57:00
    Vylučovat se bude ale i na domácí straně. Na trestnou lavici usedá Josef Hrabal, který šel pomstít svého parťáka. Hrabal dostal dvě minuty za hrubost.

57:00
    Martin Hujsa dostává pět minut + trest do konce utkání za vražení na hrazení. Trest za Hujsu odpyká František Gerhát. Zbyněk Hampl mezitím, za doprovodu týmových lékařů, odjel na střídačku.

57:00
    U střídaček zůstal ležet Zbyněk Hampl. Toho srazil Martin Hujsa, rozhodčí budou vylučovat.

56:47
    Hosté se zmocnili puku, nedokázali si však přesně přihrát. Hra se stěhuje před branku Litvínova.

56:30
    Hosté jsou kompletní. Cartelliho nahození tečoval Adamský nad branku.

56:00
    Marná snaha domácích o přechod modré čáry. Hra se přesunula do střední třetiny, odkud hostům nehrozí žádné nebezpečí.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 3. Hrabal (Bonk, Hampl), 4. Hrňa (Klimenta, Polanský), 12. Hampl (Zíb), 23. Polanský (Klimenta, Hrňa), 38. Květoň (Zíb, Hrabal), 58. Květoň, 60. Hrabal (Hrňa) - 29. Lukeš (Kubát, Ručinský), 10. Hujsa (Frolík), 41. Lukeš (Pojkar)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Zíb, Hrabal, Hudec, Cartelli, Hořava, Richter, Davison, Lojek - Květoň, Bonk, Hampl - Kohn, Peterek, Adamský - Hrňa, Polanský, Klimenta - Orsava, Mičulka, Rufer
    HC VERVA Litvínov: Volke (Nechvátal) - Černošek, Stříteský, Kousalík, Kubát, Skuhrovec, Jareš, Pojkar, Brejčák - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Ručinský, Majdan, Hanzl - Frolík, Hujsa, Jenáček - Bojer, Gerhát, Heinisch

Rozhodčí: Mikula, Pešina - Bryška, Novák