Plzeň – K. Vary 5:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (po s.n.)
Berani Zlín
4:3 (2:0, 0:0, 1:3 - 0:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Středa 23.11.2011, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Utkání, které od první třetiny do začátku třetí ovládal Zlín se proměnilo v přestřelku, která skončila po základní hrací době nakonec nerozhodně 3:3. O druhém bodu, tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Vítěznou trefu si připsal kapitán Petr Leška. Ze Zlína je to pro dnešek vše. (20:05:59)

65:00
    Zlín právě vstřelil branku!
    Vítěznou brankou po samostatných nájezdech si připisuje PETR LEŠKA.

Horčička chytá, Zlín vítězí 4:3 po samostatných nájezdech.

Petr Leška naznačil a střelou mezi betony posílá Berany do vedení - 3:2. Slavie musí dát.

A Důras odpovídá! Zasunul puk mezi Furchovy betony a je srovnáno - 2:2

Michal Vondrka provedl svůj nájezd prezicně, bekhendový pokus končí v šibenici - 1:2

Roman Vlach zkusil kličku do bekhendu, ale Furch nastavil beton a vyráží - 1:1

Vladimír Růžička si položil Horčičku, ale ten levým betonem zastavil letící puk - 1:1

Leška naznačil střelu udělal kličku do forhendu a vyrovnává - 1:1

První jel Jonathan Sim a střelou mezi betony posílá hosty do vedení - 0:1

Samostatné nájezdy začínají.

Přesilovka neyvužita, po úpravě ledu nás čekají samostatné nájezdy, které nemůže jet zlínský Köhler.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:02
    Bedřich Köhler(ZLN) 2 min zdržování hry. Hosté mají obrovskou šanci v přesilovce 4na3.

63:23
    Hamrlík vyslal Vlacha do útoku, dvougólový střelec se snažil obelstít kličkou obránce, ale podjela mu brusle a akce i za snahy Krejčíka skončila.

61:30
    Sýkora hledal Hamrlíka, ale puk se k němu nedostal.

60:01

Slavisté vstoupili do třetí části jako pokropeni živou vodou. Díky třema brankám dokázali srovnat stav utkání na 3:3 a o dalším vývoji se bude rozhodovat v prodloužení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 4. Vlach (Kubiš), 6. Vlach (Ondráček), 46. Ondráček (Lučka), 65. Leška - 43. Krejčík (Krenželok), 47. Kůrka (Alinč, Vašíček), 57. Kadlec (Kůrka)

Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Tesařík, Řezníček, Zámorský, Lučka - Holík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, O. Veselý - Kubiš, Roman Vlach, Ondráček - Fořt, Honejsek, F. Čech.
    HC Slavia Praha: :Furch - Kadlec, Vašíček, Kuboš, J. Krejčík, Roth, Kolařík - Krenželok, Sim, Vondrka - Kůrka, V. Růžička ml., Sklenář - Kalus, P. Jelínek, Doležal - T. Svoboda, Alinč, M. Čermák - Micka.

Rozhodčí: Mikula, Šír - Barvíř, Blümel