Vítkovice – Slavia 0:6 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Pardubice – Plzeň 3:4 (po s.n.) | Litvínov – Sparta 1:6 (kon.)
Liberec – Kladno 8:2 (kon.)
po s.n.
HC Dynamo Pardubice
3:4 (1:1, 1:1, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 13.01.2012, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Hosté z Plzně tedy vítězí po nájezdech 4:3 a na šňůru výher navlékají již jedenáctý korálek. O držiteli dvou bodů rozhodl v nájezdech Kovář se Strakou. To je pro dnešek vše, nashledanou. (20:43:36)

65:00
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hostující tým tedy bere v ČEZ Areně dva body! Druhý nájezd v utkání proměnil bezpečně JAN KOVÁŘ, který zakončil přesnou ranou k levé tyči.

0:2 - Pardubický Somík musel proměnit, aby ještě vykřesal naději, ale nedává. Jeho prudká rána končí mimo.

0:2 - Za hosty jel jako druhý Martin Straka a hosté již vedou o dvě branky. Plzeňský kapitán zakončil krásným blafákem, kterým zasouvá za Růžičku.

0:1 - Za domácí jel Petr Koukal, ale nedává. I přes zajímavě zvolené zakončení ztroskotává na dobrém zákroku holí Mazance.

0:1 - A hosté jdou do vedení. Kovář bezpečně proměňuje prudkou ranou k levé tyči.

Nájezdy začne celek Plzně. Jako první jede Jan Kovář.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení rozhodnutí nepřineslo, a tak uvidíme nájezdy, ve kterých se rozhodne o držiteli dvou bodů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:39
    Teď Koukalovo nahození Mazanec zachytil do lapačky a ještě jej stačil rychle rozehrát.

64:16
    Koukalova rána od modré končí ve výstroji připraveného Marka Mazance.

64:01
    Menší šarvátka před Mazancem znamená tresty na obou stranách. Na domácí straně vidí dvě minuty Benák, a za hosty je potrestán Radek Duda. Oba hráči vidí dvě minuty za hrubost.

64:01
    Hosté následně již v plném počtu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

63:40
    Somík na Koláře II, ale ten si před brankou ještě zpracovával puk, a tak o něj přišel.

63:02
    Na druhé straně mohl domácí tým umlčet St. Pierre, ale Růžička si s jeho ránou poradil.

62:52
    A do třetice se neprosadil ani Jan Starý, který minul táhlou ránou.

62:35
    Jenže ani Kolář I branku z pravé strany netrefuje.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 6. Šagát (Elkins), 26. Drtina (Zohorna), 58. Koukal (Kolář I, Starý) - 20. Kovář, 28. Vostřák (Dvořák), 44. Pletka (Duda, Kovář), 65. Kovář

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kočí, Benák, Borer, Kolář II, Drtina, Zdráhal – Kolář, Koukal, Starý – Jánský, Kousal, Buchtele – Somík, Zohorna, Nahodil – Šagát, Nosek, Elkins – Radil.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) – Vykoukal, Hanzlík, Marušák, Kaberle, St. Pierre, Modrý, Kinrade – Duda, Straka, Pletka – Dvořák, Havlíček, Kubalík – Stránský, Kovář, Johnson – Vostřák, Pitule, Heřman – Petruška.

Trenéři: Marian Jelínek, Milan Razým a Michal Straka

Rozhodčí: Mikula, Polák – Bláha, Kostka

Diváci: 9 455