Sparta – Liberec 6:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 0:2 (kon.)
Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Kladno – Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Motor ČB 2:1 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 22.01.2012, 18:10Tipsport extraliga

Děkuji vám za pozornost. Třinecká redakce se při onlajnu z Tipsport extraligy přihlásí opět za týden, kdy v utkání 44. kola budou Oceláři hostit BK Mladou Boleslav. (20:49:31)

Třetí třetina rozuzlení dnešního zápasu nepřinesla, rozhodnutí přišlo až v prodloužení. Domácí nezvládli zbytek přesilovky proti třem, ale nakonec při tom, když vyloučený Gulaš naskakoval na led, prostřelil Kováře podruhé Peterek a rozhodl.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni oba brankáři: Peter Hamerlík - Jakub Kovář.

65:00

60:36
    Třinec právě vstřelil branku!
    Puk se ale následně dostal na modrou k Lukáši Zíbovi, který posunul na Hořavu a ten křížný pasem našel JANA PETERKA a ten rozhodl! Asistence: Miloslav Hořava, Lukáš Zíb. Stav utkání 2:1.

60:30
    Hořava vybojoval puk na Ptáčkovi, nic z toho ale nebylo. Třinec však drží pásmo.

60:17
    Hra přerušena, zřejmě nějaký problém s časomírou.

60:01

Třinečtí budou na začátku prodloužení hrát 31 sekund 4 na 3.

Třetí třetina o vítězi dnešního utkání nerozhodla. Diváci ve Werk aréně tedy uvidí prodloužení, které může trvat až pět minut a může být ještě prodlouženo o samostatné nájezdy. O tom rozhodnou hráči na ledě.

Zasáhy brankářů ve 3. třetině: Kovář 10 - Hamerlík 12.

Střely na branku po 3. třetině: Třinec 43 - České Budějovice 35.

60:00

59:59
    Jediná střela přesilovky - Lojkovo nahození bekhendem sekundu před koncem třetiny.

59:37
    Hosté teď drží puk a nahánějí domácí po celé ploše hřiště.

59:28
    ... Kuchejda pošetřil pár důležitých sekund pro hosty.

59:11
    Třinečtí bojují za brankou a následně se dostali až do středního pásma...

58:40
    Hosté vyhazují, Třinec tak musí založit útok.

58:32
    Šance pro domácí rozhodnout zápas. Ve středním pásmu byl vysokou holí zasažen Hořava, odpočinout si ve velmi nevhodnou dobu musí jít Milan Gulaš.

58:06
    Klouček na červené zaváhal a dopředu mohl pílit Horna, byl ale zpacifikován.

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 11. Polanský (Orsava, Richter), 61. Peterek (Hořava, Zíb) - 36. Kuchejda (Burian)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Klouček, Bolf, Kania, Novotný - Peterek, Klimenta, Bonk, Polanský, McGregor, Hořava, Orsava, Varaďa, Ostřížek, D. Květoň, Adamský, Hrňa
    Banes Motor České Budějovice: Jakub Kovář (Hrubec) - Ptáček, Kolarz, Novák, Němeček, Kranjc, Vydarený, Mikuš - Horna, Gulaš, R. Pšurný, Šimánek, Kuchejda, Marek, Kašpařík, L. Květoň, Burian, Červený, Švihálek, Langhammer

Rozhodčí: Hradil, Mikula - Bryška, Novák