Sparta – Liberec 6:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 0:2 (kon.)
Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Kladno – Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Motor ČB 2:1 (po pr.)
HC Škoda Plzeň
4:3 (3:1, 0:0, 1:2)
HC Kometa Brno
Neděle 22.01.2012, 17:30Tipsport extraliga

Loučím se s vámi z plzeňské ČEZ Arény a na počtenou se budu brzy těšit! (20:02:58)

Zásahy gólmanů
    Hovi 7 - Mazanec 13

Přestože indiáni poslední třetinu prohráli, celkově v utkání těsně vítězí. Plzeň se tak může radovat, teď už napodruhé. Čárový sudí vrátil hru zpět přes konec na tři sekundy, aby všem pravidlům bylo učiněno zadost. I přes nepříjemnosti však Plzeň vítězí a vrací se zpět na linii výher.

60:00

59:57
    Icing Plzně, Kometa má poslední z nejposlednějších šancí.

59:50

59:39
    Čermákova střela od modré o půl metru minula pravou tyčku.

59:17
    Mazanec vyřešil jednu z ošemetných situací, hlavní rozhodčí přerušil hru, ačkoli plzeňský gólman neměl puk zcela pod kontrolou.

58:59
    Kometa je v pásmu a v šesti motá čtveřici indiánů řádně hlavu.

58:10
    Hovi na střídačce, Kometa hraje power play!

58:04
    Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části.

57:50
    Lev (PLZ) na trestné lavici za sekání a Kometa se nadechuje k závěrečnému náporu.

57:50
    Oddechový čas pro hosty.

57:26
    Lev přihrál na Straku, ten vrátil do druhé vlny Vostřákovi a ten vyslal pěknou střelu na Hoviho. Brněnskému gólmanovi propadá puk z lapačky, ale míří mimo branku.

56:37
    Malec se pokusil přišpedlit Dudu, ale to si naběhl... Duda na nohou, Malec na zemi, to je výsledek...

56:04
    Velice nedobrovolně a s dávkou nespokojených průpovídek směrem k rozhodčím odchází na trestnou Zohorna (KOM) za sekání.

55:04
    Kometa právě vstřelila branku!

Druhý naprosto totožný gól, stejný jako padl ve 46. minutě. Obléhání plzeňské branky končí přihrávkou z rohu a vyhraným osobním soubojem před Mazancem, po němž opět na rozdíl jediné branky snižuje TOMÁŠ SVOBODA. Asistence Radim Bičánek, Tomáš Divíšek.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 1. Vykoukal (Duda, Kovář), 1. Johnson (Straka, Hanzlík), 10. Vykoukal (Kovář, Duda), 52. Petruška (Marušák) - 19. Čermák (Dlouhý), 46. Vašíček (Holec, Erat), 56. Svoboda (Bičánek, Divíšek)

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Frolo, Hanzlík, Marušák, Modrý, St. Pierre, Vykoukal - Duda, Dvořák, Johnson, Kovář, Kubalík, Lev, Petruška, Pitule, Pletka, Straka, Vostřák.
    HC Kometa Brno: Trvaj (od 1. minuty Hovi) - Bičánek, Hruška, Kováčik, Malec, Švrček, Vašíček, Žižka - Balej, Čermák, Divíšek, Dlouhý, Erat, Holec, Káňa, Koreis, Křivohlávek, Petrovický, Svoboda Jak., Svoboda T., Zohorna.

Rozhodčí: Šír, Turčan - Bláha, Kostka