Vítkovice – Liberec 5:3 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:2 (po s.n.) | K. Vary – Kladno 1:2 (po s.n.)
Kometa Brno – Litvínov 4:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:0 (kon.)
po s.n.
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:1, 1:0, 0:0-0:0)
Rytíři Kladno
Pátek 27.01.2012, 18:00 • KV Aréna • Tipsport extraliga

Bylo mi potěšením komentovat dnešní utkání 43. kola mezi karlovarskou Energií a Rytíři Kladno a přeji Vám příjemný zbytek večera a krásné prožití víkendových dní. (20:38:29)

65:00
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem vítězného nájezdu je MICHAL DRAGOUN, který jako jediný z pěti nájezdníků dokázal prostřelit brankáře protivníka.

3:
    Lukáš Pech zkusil střelu mezi betony, ale dnes výborného Cháberu neprostřelil.

00:02
    Dragoun bekhendovým blafákem překonává Dušana Salfického.

2:
    Martin Zaťovič těsně před Cháberou zvednul puk až do ochranné sítě.

1:
    Marek Hovorka z mezikruží vystřelil zápěstím, ale branku netrefil.

1:
    Tomáš Sýkora zakvedlal pukem, ale Chábera si na něj počíhal a vychytal.

Jako první pojede hráč z Energie.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení branka nepadla a ani k ni neměl nikdo blízko. Žádná vyložená šance se ani na jedné straně neodehrála. Za malou chvíli přijdou na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Hosté již v přesilové hře asi nic nevymyslí a jestli to tak dopadne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

64:41
    Gřegořek odchází na dvě minuty za zdržování hry...a to se mu nelíbí. S dveřmi od trestné lavici párkrát třísknul, ale to mu nebylo nic platné.

64:33
    Oddechový čas pro domácí.

64:33
    Bílek v útočném pásmu přihrál Hluchému, který byl v mezikruží skoro osamocen. Nakonec jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě.

64:15
    Nakonec zavezl puk do útoku Gulaši, ale až za cenu ofsajdu.

64:00
    Mikeska rozjíždí útočnou akci.

Michal Žáček

Branky a nahrávky: 36. Kumstát (Pech, Gřegořek) - 4. Bicek (Patera, Kalla), 65. Dragoun

HC Energie Karlovy Vary: Salfický - Gründling, Gulaši, Rohan, Gřegořek, Lučka, Mocek, Prošek, Gawryletz - Zucker, Skuhravý, Košťál - Kumstát, Pech, Zaťovič - Klíma, Sýkora, Kotrla - Dej, Mikeska, Kuběna.
    Rytíři Kladno: Chábera - Posmyk, J. Drtina, Kameš, Lepine, L. Procházka, David Růžička, Pavlů - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka, Knotek, Kalla - Valský, Lukáč, M. Látal - Eberle, Dragoun, Hluchý - Piskáček, Bílek,

Rozhodčí: Husička, Hradil - Bláha, Kostka