Mladá Boleslav – Plzeň 5:4 (po pr.) | Pardubice – Třinec 1:4 (kon.) | Slavia – Liberec 5:4 (po s.n.)
BK Mladá Boleslav
5:4 (1:1, 1:3, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 21.02.2012, 17:30Tipsport extraliga

Loučíme se z rozjásané Ško-Energo Arény, děkujeme vám za sledování dnešního onlajnu, přejeme pěkný večer a těšíme se opět někdy na počtenou. (20:04:30)

Dnešní zápas byl opravdu napínavý až do samého závěru. Spokojeněji mohou dnes usínat hráči domácího týmu, kteří dnes dokázali odvrátit pro ně se nepříznivě vyvíjející utkání a díky své bojovnosti dnes opět dokázat, jak jsou silní na domácím ledě.

Zásahy brankářů celkem:
    Marek Mazanec (Plzeň) - 33 zásahů
    Jaroslav Hübl (Mladá Boleslav) - 34 zásahů.

65:00

61:10
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

A máme rozhodnuto! Mladá Boleslav opět vítězí na domácím ledě. O rozhodující gól se postaral JAROSLAV BALAŠTÍK, který prohodil puk Mazancovy rovnou mezi betony.
    Asistence: David Výborný, Vojtěch Mozík.

04:59
    V závěru třetí třetiny vyloučen Jan Kovář na 2 minuty za podražení.

60:01

Máme za sebou nervy drásající třetí třetinu. Boleslavi se podařilo dohnat dvoubrankový náskok Plzně a zásluhou Zdenka Bahenského se nyní bude hrát pětiminutové prodloužení.

60:00

59:56
    Tentýž hráč ještě od modré zkoušel úplně obrátit stav utkání, Mazanec jen nejistě vyrazil a zřejmě v mnoha lidech tady na stadionu hrklo.

59:10

Tak to je paráda! Boleslavský stadion je na nohou, ZDENKU BAHENSKÉMU se podařilo vyrovnat! Bahenský si chytře počkal přihrávku od Výborného a prudkou střelou posílá tento zápas do prodloužení.
    Asistence: David Výborný.

59:07
    Bahenský pálil z levého kruhu, Mazanec se štěstím puk viděl.

58:50
    Vhazuje se před Mazancem.

Hübl je na střídačce, Boleslav to zkouší v šesti.

Tak uvidíme, co Boleslavští za tu chvíli vymysleli.

Mladá Boleslav si vyžádala oddechový čas.

58:36
    Roman Tomas si počkal na modré a uháněl po levém křídle na Mazance, ten s přehledem kryje.

57:43
    Do konce utkání zbývají dvě minuty a boleslavští hráči úřadují za svou bránou, kde je drží plzeňští Indiáni.

Jitka Čechová

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 11. Mikulík (Chaloupka, Žabka), 21. Balaštík (Tomas, Čutta), 42. Podkonický (Mikulík, Hay), 60. Bahenský (Výborný), 62. Balaštík (Výborný, Mozík) - 17. Pletka (Duda, Kovář), 32. Johnson (Duda), 36. Havlíček (Vykoukal, Dvořák), 39. Pletka (Vykoukal, Duda)

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Baldwin, Beňovič, Rýgl, Čutta, Hay, Žabka, Mozík, Chaloupka - Balaštík, Hrdel, Bahenský, Stieler, Vrbata, Loskot, Mikulík, Goertzen, Jiránek, Podkonický, Tomas, Výborný
    HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) - Hanzlík, Vykoukal, Kaberle, St. Pierre, Frolo, Marušák, Jeřábek - Petruška, Kratěna, Straka, Stránský, Pletka, Kovář, Duda, Johnson, Havlíček, Dvořák, Pitule, Heřman, Mrňa

Rozhodčí: Hribik, Jeřábek - Pouzar, Jindra