Šumperk – Jihlava 3:1 (kon.) | Kadaň – Beroun 2:4 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 2:1 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Chomutov 5:4 (kon.) | Třebíč – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Písek – Most 5:4 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 17.09.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Domácí hokejisté ve druhém kole přivítali Benátky nad Jizerou. Žlutomodří se ujali vedení ve 13. minutě, kdy se prosadil Jakub Lev. Ve druhé třetině padlo branek více, stav po čtyřiceti minutách byl 4:1. Poslední dějství přineslo vyrovnaný hokej. Výsledek 5:2 odpovídá předvedené hře obou týmů. (21:40:49)

60:00

59:50
    Domácí fanoušci skandovaným potleskem děkují Lvům za předvedenou hru.

58:38
    Hosté se provinili postavením mimo hru.

58:19

58:00
    Domácí se dostali do několika vyložených šancí, ty ale využít nedokázali.

57:11

56:19
    Oddechový čas pro hosty.

56:19
    V momentě, kdy hosté měli hrát v plném počtu, jdou opět do oslabení. Vyloučen je Krejčík.

55:08
    Vyloučen Dominik Boháč za podražení.

54:47

54:18
    Vyloučen hostující Vařecha nedovolené bránění.

Lvi právě vstřelili branku!
    Lvi využívají přesiovku 5 na 3. Poživil posunul na HOŘAVU a ten od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě.

48:02
    Domácí budou hrát 1:38 přesilovku 5 na3. Vyloučen Vytásek za krosček.

48:40
    Vyloučen Pabiška za podražení.

Zdeněk Kamínek ml.

Jan Prošek

Dwaynee

Branky a nahrávky: 13. Lev (Handlovský), 30. Klobouček (Zeman, Šagát), 37. Rod (Lev Jak.), 39. Pajič (Kovář Robin), 50. Hořava (Poživil, Alinč) - 38. Skalický, 45. Skalický (Jaroměřský, Kica)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Dominik Boháč - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Čurilla, Ludvík - Kovář, Pajič, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský.
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (41. Blažíček) - Ulrych, Niko, Vála, Vitásek, Jaroměřský, Kajínek, M. Pabiška - Kellner, J. Skořepa, Klimt - Krejčík, L. Král, Kopic - Vařecha, Jech, Liška - Skalický, Jonák, Kica - Vlach.

Rozhodčí: Grech - Beneš, Štofa

Diváci: 1 080