Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:5 (kon.) | Uh. Hradiště – Přerov 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:2 (kon.)
Havířov – Opava 5:2 (kon.) | SHK Hodonín – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 0:3 (kon.)
Lev Benešov – Jablonec n/N 5:6 (po pr.) | Sokolov – Klášterec nO 2:6 (kon.) | Klatovy – Děčín 7:1 (kon.)
Prostějov – Karviná (Baník) 3:6 (kon.) | Milevsko – Bílina 6:5 (kon.)
HC Uherské Hradiště
3:4 (2:2, 0:1, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 24.09.2011, 17:002. liga skupina Východ

Dnes jsme viděli celkem vyrovnané utkání ve kterém zvítězil šťastnější Přerov. S konstantováním, že hosté z Přerova si odváží všechny body a domácí jsou bez bodu, se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:19:53)

60:00

59:48
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak to je doslova neuvěřitelné!!! Domácí inkasují 12.sekund před koncem, když Marek Kundrátek dokázal propasovat puk pod Kudelu. To je prakticky konec všech nadějí pro domácí.

56:44
    Nyní je hra hodně přerušována z obou stran. Aktuálně se upravuje brankoviště domácích.

56:09
    Teď se hodně domácí zlobili na rozhodčí, kteří posoudili vyhození domácích jako zakázané uvolnění.

54:58
    Vyborná střela od Rapanta, který vystřelil dělovku od modré, šla těsně vedle pravé tyče Tihláře. Teď měli hosté štěstí.

52:24
    Výborným postřehem se teď prezentoval Kudela, který tak drží domácí ve hře o první body.

50:41
    Domácí stadion teď vybuchl radostí, ne, že by domácí vsítili branku, ale od místního hlasatele p.Bočka se dozveděli, že Slovácko dokázalo zvítezit v Ostravě 0:1.

50:06
    Domácí hrají v plném počtu

48:06
    Vyloučen hráč domácích Josef Křemeček, tentokrát za zdržování hry.

46:21
    Domácí však dokázali přečkat toto oslabení, stav je tak stále nerozhodný.

44:21
    Vyloučen hráč domácích Josef Křemeček za krosček

43:16
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Martin Červenka teď rozveselil všechny fanoušky domácích, když pěknou střelou dokázal prostřelit Tihláře. Stav 3:3

42:15
    Přerov měl teď dobrou šanci k navýšení svého náskoku, jenomže Kundrátek v tváří tvář Kudelovi nezamířil přesně.

40:48
    Domácí hrají v plném počtu.

40:01
    Domácí budou dohrávat 48.sekund v oslabení.

40:01

Druhá třetina je za námi, ve které byli úspěšnější hráči z Přerova. O tom, zdali domácí dokáží nepříznivý stav zvrátit, se dozvíme přibližně za 15.minut, kdy začíná 3.třetina.

40:00

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 8. Radim Antonovič (Petr Sakrajda), 13. Josef Křemeček (Martin Šoula, Jakub Rapant), 44. Martin Červenka (Tomáš Vodák, Petr Sakrajda) - 7. Pavel Hanák (Vladimír Kočara, Jiří Goiš), 16. Kolařík Jan (Vlček Tomáš), 30. Radomír Pala (PAvel Hanák, Vladimír Kočara), 60. Marek Kundrátek (Jan Kolařík, Zdeněk Sedlák)

HC Uherské Hradiště: Kudela(Oharek) - Šťastný, Sladký,Rapant, Sakrajda, Antonovič - Krystýnek, Šafařík, Červenka, Knebl, Mikeš - Rapant J., Matula, Karpíšek, Šoula, Křemeček - Vodák, Kundera, Němec, Hrabec, Horehleď
    HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) – Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Krajíček, Pospíšil, Sklenář - Kočara, Hanák, Goiš - Sedlák, Kolařík, Kundrátek - Menšík, Brančík, Ditrich - Černý, Vaněk, Kocan