Pelhřimov – Kutná Hora 7:2 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Prostějov 6:5 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 6:5 (po pr.)
Chotěboř – Břeclav 2:3 (po s.n.) | Nymburk – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Trutnov – Kolín 1:5 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Děčín – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 8:2 (kon.)
Bílina – Sokolov 3:4 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 4:3 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 5:7 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (2:3, 1:0, 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 28.09.2011, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

57:17
    František Zúbek inkasoval úder holí od Mariana Skaloše (NJI), který si odsedí dvě minuty za faul vysokou holí. Hrát se bude 4 na 4.

56:33
    Filip Bajtek (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté mohou zkusit odpovědět na vedoucí branku domácích.

56:19
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín otáčí vývoj utkání! Po vyhraném buly se dostal ke střele Kubo, který si dobře všiml před brankou stojícího ANTONÍNA SPRUŠILA a ten tečuje jeho střelu za Šrámkova záda. Asistence: Martin Kubo, Tomáš Mečiar.

54:47

54:40
    Fero Zúbek s Ondřejem Hruškou jeli 2 na 1, ale druhý jmenovaný už jen tak tak dojížděl k brance hostů a tak nedosáhl na přihrávku svého spoluhráče.

53:31
    Domácí se zatím skvěle brání

52:53
    Plšek raději podržel kotouč po střele Horáka

52:47
    Jiří Farda (VSE) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení a domácí čekají perné chvíle.

52:29
    První formace semkla hosty v útočném pásmu, ale vše končí střelou Ondřeje Hrušky přímo do náruče Šrámka

51:28
    Dominik Hegyi se krásně prokličkoval až do útočného pásma, ale k zakončení se nedostal a puk končí v hledišti

50:43
    Hosté v pěti

50:07
    Domácím se nedaří vymyslet žádnou kloudnou akci a hosté nejspíš přesilovou hru ubrání.

49:11
    Hosté se osvobozují

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 3. Mečiar (Hegyi), 16. Bajtek (Hoďa), 32. Vítek (Farda, Korčák), 57. Sprušil (Kubo, Mečiar) - 5. Macháček (Horák, Andrýsek), 6. Gebauer (Pelikán), 13. Brynecký (Zedník)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Hoďa, Farda, Tesařík, Mečiar, Žabčík, Šimek, Hrčka - Zúbek, Hruška O., Bajtek, Korčák, Vaněk, Vítek, Kubo, Sprušil, Hegyi, Hambálek, Dědek, Holík.
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Andrýsek, Gulda, Horák, Hruška Pav., Chvostek, Slavík, Pelikán - Toman, Brynecký, Částečka, Skaloš, Tomášek, Macháček, Gebauer, Štěpják, Zedník, Uhlár.

Rozhodčí: M. Dědek - F. Held, O. Trunečka