Pelhřimov – Kutná Hora 7:2 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Prostějov 6:5 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 6:5 (po pr.)
Chotěboř – Břeclav 2:3 (po s.n.) | Nymburk – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Trutnov – Kolín 1:5 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Děčín – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 8:2 (kon.)
Bílina – Sokolov 3:4 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 4:3 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 5:7 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 28.09.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Domácí si připisují 3 body. Sledovali jsme rychlý hokej nahoru, dolu. Z Bouchalek přeji hezký večer. (20:15:48)

60:00

59:50
    Fanoušci oslavují!!!

59:10
    Plachý lehl do střely, od něj se odrazil puk ke Kotlíkovi a ten pelášil sám na branku! ale trefil jen břicho Peksy.

57:47
    Drtiči drtí Plameny v pásmu. Sláma famózně chytá!

56:45
    Na 2 minuty vyloučen Plachý. Hákování, přece jenom jiskřička naděje pro hosty.

55:22
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Nahození Lukáše Komárka na branku Slámy tečoval BRANISLAV REHUŠ. Asistence: Lukáš Komárek, Martin Hollý

54:34
    Hraje se v plném počtu na obouch stranách.

53:50
    Ani jeden tým si nemůže vytvořit žádnou šanci ke skórování.

52:34
    Za hákování vyloučen Kunstmüller, hraje se ve čtyřech na obě strany.

52:37
    Hodonínští vůbec neunáší porážku. Za nesmyslný krosček mimo hru si jde sednout na 2 minuty Svoboda.

51:26

50:32
    Žďár právě vstřelil branku!
    Po ose Sobotka M., Plachý už jenom ONDŘEJ JEŽEK dorážel do prázdné branky! Asistence: Martin Sobotka, Jiří Plachý.

49:26
    Hodonín bude hrát ve třech! 2 + 10 dostává Hoza. Vražení zezadu.

48:37
    Na 2 min. je vyloučen Pokorný za sekání.

47:22
    Nádherná individuální akce DANA KOTLÍKA, která rozjásala zaplněný stadion! Asistence: Roman Sobotka

46:03
    Hodonínští začali 3. třetinu lépe a měli příležitosti k vyrovnání.

44:35
    Jurásek po buly z mezikruží! Ale Sláma opět chytá!

44:05
    Tečovaný puk Korotvičky, chytá opět Sláma svojí lapačkou.

Ondřej Krásný

Branky a nahrávky: 27. Plachý (M. Sobotka), 48. Kotlík (Sobotka R.), 51. Ježek (Plachý, Sobotka M.) - 56. Rehuš (Komárek, Hollý)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma, (Linhart) – Doležal, Staněk, Pleva, Smejkal, Sobotka R., Střecha, Šír, Sobotka M., Havelka, Plachý, Kunstmüller, Bukáček, Man, Kotlík, Ježek, Šulc, Kočan, Hron
    SHK Drtiči Hodonín: Peksa, (Šenk) – Pokorný, Svoboda, Komárek, Miklík, Salajka, Gróf, Vlk, Hoza, Rehuš, Fiedler, Špok, Tomi, Korotvička, Peš, Charvát, Jurásek, Kuba, Barták, Hollý